Romantické znamenia zverokruhu

Je tvoj partner romantik alebo by si prijala, aby ním bol? Možno to pramení z jeho znamenia zverokruhu. Tieto 4 sú pre to ako stvorené. Patrí medzi nich aj ten tvoj?

„Sto ľudí, sto chutí.“ Nie každá žena obľubuje presladených romantických chlapov, ktorí doslova visia na svojich partnerkách. Kúsok romantiky však nezaškodí v žiadnom vzťahu.

Aj keď na to tak úplne nie si, musíš uznať, že občas sa potešíš krásnemu večeru vo dvojici pri sviečkach, spoločnému kúpeľu či iba malej pozornosti v podobe ruže. Má to v sebe aj tvoj milovaný?

Mužské znamenia, ktoré milujú romantiku

Lev

Možno by si to nikdy nepovedala, no je to tak. Ako muž, tak aj žena Lev patrí medzi najromantickejšie znamenia zverokruhu. Navonok to tak ani nevyzerá, pretože sa túto svoju krehkú stránku snažia skrývať. Pre svoju lásku sa však sú schopní obetovať a ak by mohli, dajú jej aj modré z neba.

Využíva
zdroj: Unsplash/Andrik Langfield

Keď sa dáš dokopy s mužom v znamení Leva, buď si istá, že okrem pekného romantického milovania budeš dostávať aj nečakané pozornosti. Takýto chlap je rád, keď môže svoju milovanú polovičku potešiť. Miluje, jej žiariace oči, keď jej len tak z ničoho nič domov prinesie kyticu ruží. Rád ženu poteší raňajkami do postele a zvykne aj variť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy