Pixabay/jonas-svidras

O kráse sa skôr diskutuje ako o relatívnom pojme, pretože pravdou ostáva, čo je pekné pre teba, nemusí byť hneď aj pre tvoju kamarátku. A naopak. Krása však nie je len o fyzickej stránke. Je to celý komplex faktorov, ktoré z nás robia veľmi šarmantné bytosti. A hviezdy šepkajú, že TIETO znamenia oplývajú najväčšou dávkou pôvabu. 

Elegantné s vycibreným správaním. Našli svoj vlastný štýl a nesnažia sa kopírovať iných. Poznajú svoje nedokonalosti, ale aj prednosti. A keď sa to celé spojí, vedia si omotať veľmi rýchlo druhých ľudí.

Baran

Človek narodený v znamení Baran vie presne, ako pritiahnuť na seba pozornosť. Má zmysel pre humor a svojou originalitou nadchne aj teba. Nekopíruje nikoho, a tak, ako sa stará o seba zvonka, stará sa aj zvnútra. Snaží sa vytvoriť v spoločnosti pokojnú atmosféru a ľudia sa pri ňom cítia veľmi dobre. Jeho šarmantnosť sa nedá prehliadnuť a z jeho prítomnosti sa nejednému podlamujú kolená.

Býk

Aj Býkovi je ťažko odolať. Jeho prirodzená krása vyžaruje až na niekoľko kilometrov, nedá sa len tak prehliadnuť. Bude to možno tým, že sa snaží porozumieť každému s kým je v kontakte a nebojí sa ukázať svoju pravú tvár. Býk sa snaží byť sám sebou. Je vášnivý a vtipný. Keď mu dovolíš, aby vkročil do tvojej osobnej zóny, rozhodne si ťa získa. A možno aj skôr…

Rak

Kúzlo Raka spočíva najmä v jeho vnútornej kráse. Je láskavý a neuveriteľne charizmatický. Vie presne, čo kedy povedať, a dokonca aj v dňoch, kedy ti nie je veľmi do reči. Rak ti dokáže zlepšiť náladu. Je niečo ako magnet. Raz sa s ním stretneš a už viac nebudeš chcieť odísť. Má jednoducho niečo v sebe tajomné a máš chuť zistiť, čo to je. Vie, ako na ľudí.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy