unsplash.com

Vieš čím disponuje tvoje znamenie a ostatní by to chceli tiež? Žiarlivosť určite nepatrí medzi pozitívne vlastnosti, no je súčasťou našich životov. Ak ťa zaujíma, prečo na teba ľudia žiarlia, tak čítaj!

Baran

Človek sa s tebou nikdy nenudí. Si vzrušujúca, dobrodružná a rada skúšaš nové veci. Máš dosť energie, šarmu a sebaistoty, aby si spoznávala nových ľudí bez toho, aby ti bolo trápne a to ti každý závidí.

Býk

Nestaráš sa o to, čo si ľudia o tebe myslia. Síce to hovorí veľa ľudí, ale ty to tak naozaj aj myslíš. Si silná individualista, ktorá si je vedomá toho, čo chce a nepotrebuje na to nikoho súhlas.

@dashakos #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Blíženec

Máš skvelé nápady a jasnú myseľ, a preto ti ľudia ľahko uveria a vsadia na tvoje nápady. Vieš ako „predať“ svoje nápady a to je super.

Rak

Raci majú neuveriteľnú schopnosť milovať. Keď niekoho ľúbia, ľúbia ho hlboko a úprimne. Ľudia, ktorí žiarlia sú väčšinou rakovi bývalí partneri, pretože vedia, že tým súčasným dávajú množstvo lásky a robia ich šťastnými.

Lev

Lev má v sebe určitú prirodzenú drzosť zažiadať si všetko, po čom túži. Kým ostatní sa len prizerajú a dúfajú, že im za ich tvrdú prácu padne nejaká odmena. Lev si je vedomý svojich kvalít a nenechá nikoho, aby po ňom šliapal.

Panna

Panna dokážeš spraviť všetko tak, aby to fungovalo. Ak niekto potrebuje riešenie na svoje problémy, uteká práve za tebou. A presne preto ťa chce každý vo svojom tíme.

@egine_gr #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Váhy

Ľudia zvyknú žiarliť na váhy preto, že majú veľa priateľov a sú ukážkovo spoločenské. Ich priateľstvá nie sú hocijaké. Sú dostatočne očarujúci na to, aby si vytvorili nové vzťahy a zároveň si vážia každého, takže sa cítia milovaní.

Škorpión

Škorpión je natoľko vášnivý, žeby o ňom nik nevravel, že je pasívny. Pokiaľ sa do niečoho pustí, ide naplno. Všetku energiu dokáže sústrediť na jednu vec a to je obdivuhodné.

Strelec

Strelec je skutočne vtipný. A to sa vôbec nemusí snažiť. Dokáže rozosmiať miestnosť plnú ľudí a tým si ich vie získať.

Kozorožec

Silný a sebavedomý. Kozorožec vie, čo chce a nikdy nejde do postele s tým, že niečo nemá hotové. Všetky svoje povinnosti si plní s precíznosťou vďaka čomu je často označovaný za pracanta alebo šprta. Pritom by všetci chceli mať tak pevnú vôľu ako on.

@mgolomazdina via @golomazdina #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Vodnár

Máš obrovské srdce. Vodnári sú presne tí ľudia, ktorí sa stanú vegánmi, ktorí chodia na dobrovoľnícke akcie a snažia sa všetkým pomôcť. Jednoducho sa starajú až príliš. Viac im záleží na iných ako na sebe, čo im ostatní veľmi závidia.

Ryby

Človek narodení v znamení rýb je skutočný umelec. Sú neuveriteľne kreatívni a svojou prácou sa snažia vo svete niečo zanechať. Často si ich spoločnosť spočiatku nevšimne, pretože nie je v ich náture, aby sa chvastali a vyťahovali, no časom ich dielo dosiahne uznanie.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife