Drž sa dobrých rád od anjelov! Takto podľa ich predpovede bude vyzerať tvoj týždeň od 14.9. do 20.9. 2020.

V prostriedku septembra by ste mali svoju pozornosť obrátiť na cievy, žily a krvotvorbu. Vy sami viete, či ste v tejto oblasti hákliví alebo je zatiaľ všetko v poriadku. Každopádne, rýchla doba nás občas prinúti zabudnúť na seba, dôsledkom je potom to, že si niektoré zdravotné problémy ani nevšimnete. Je dobré preto raz za čas preskúmať stav celého nášho tela.

Milujete tvorenie a radíte sa ku kreatívnym ľuďom? Ak je tvorenie nielen vašim koníčkom, ale aj prácou, môžete sa tešiť na zlepšenie v tejto oblasti. Teraz je ten správny čas na tvorenie aj pre tých, ktorí zatiaľ mali len kreatívne myšlienky. Jedna rada pre vás: ak po tom túžite, pusťte sa do toho. Dariť sa okrem už spomenutého bude aj zamestnaniam spojeným najmä s logikou.

Tento týždeň to s láskou nebude také ružové. Je čas sa pozrieť na vzťahy triezvym pohľadom. Ak sa znova a znova opakujú tie isté scenáre a vzorce správania, ktoré prinášajú vzťahu len toxicitu, mali by ste zvážiť aj jeho ukončenie. Pochopiteľne, nie všetko, čo nefunguje, sa musí hneď zahodiť.

Mali by ste zistiť, ako vás ovplyvňujú jednotlivé aspekty vzťahu z dlhodobého hľadiska. Ak niekde vo vnútri viete, že už nedokážete ísť ďalej, potom možno potrebujete oslobodenie. Ak je tam iskierka nádeje, je čas na úprimný rozhovor s partnerom, ktorého cieľom by malo byť doriešenie problémov, ktoré ste obaja nechali tak.

V týchto dňoch môžeme povedať, že svetom bude prúdiť energia povzbudzujúca vykročiť, nestagnovať a prekonať prekážky.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.