láska

Pred nami je predposledná januárová nedeľa, ktorá kladie dôraz na vzťahy. Horoskop hovorí, že nepôjde len o tie partnerské, ale i priateľské a príbuzenské. Jedno znamenie môže dokonca prehĺbiť nové alebo staršie priateľstvo, z ktorého sa zrodí niečo výnimočné a krásne. Aký deň čaká teba?

Horoskop na dnes

Baran

Horoskop hovorí, že nedeľné hviezdy na tvojej oblohe sú priaznivé. Prinášajú dar prejavov náklonnosti od priateľov, s ktorými sa môžeš rozhodnúť realizovať istý projekt. Je to skutočne dobrý deň, ktorý oznamuje špeciálnu udalosť, niečo hodnotné, čo sa rodí v znamení emocionálnej spoluúčasti a priateľstva.

Býk

Táto januárová nedeľa je zaujímavá predovšetkým z praktického hľadiska. Ekonomicky hodnotné príležitosti by mohli vzniknúť vďaka hviezdam, ktoré podporujú pohyb peňazí a inovácie vo finančnom sektore. Ekonomické špekulácie alebo splatenie pôžičky poskytnutej v minulosti priateľovi sú taktiež možné.

dievča má zatvorené oči
zdroj: Unsplash/Valerie Lendel

Blíženci

Dnes si možno obeťou istej melanchólie v tvojom milostnom vzťahu, nad ktorým príliš nástojčivo premýšľaš. Navyše, tvoje povrchné správanie určite neuprednostňuje kompromisné riešenia s ľuďmi, ktorí sú ti blízki. Ide predovšetkým o rodinných príslušníkov. Pokús sa dať viac dôvery svojim priateľom a blízkymi a uvidíš, že aj ty sa budeš cítiť lepšie.

Rak

Mesiac sa dnes, ale aj zajtra, zastaví v tvojom slnečnom dvanástom dome. Pozýva ťa pozrieť sa do minulosti, urobiť zdravú introspekciu a následne vziať opraty budúcnosti do svojich rúk. V týchto chvíľach múdrosť vedie tvoje činy, pomáha realizovať ideály a projekty. Využi svoje užitočné kontakty, pretože, ak nie dnes, tak vo veľmi blízkej budúcnosti môžeš rozbehnúť svoje plány.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop