Unsplash/Jessica Rockowitz

Je tu znova pondelok, nový týždeň a s ním aj veľký horoskop pre všetky znamenia. Poď sa pozrieť, čo ťa podľa predpovede čaká od 29. marca do 4. apríla 2021!

Baran

Tento týždeň bude pred tebou stáť jedno dôležité rozhodnutie. Mala by si si nechať čas na to, aby si k nemu povedala konečné slovo a radšej sa drž rozumu. Problémy sa samé nevyriešia, nemôžeš pred nimi utiecť. Počas víkendu by si si mala dopriať poriadny oddych, sviatky ti naň dávajú šancu.

Býk

Zdá sa, že ťa čaká zmena, ktorá sa bude týkať tvojej pracovnej náplne. Možno budeš váhať, no vieš, že si po nej túžila, tak sa neboj a choď naplno do toho! Menšia nepríjemnosť ťa môže čakať koncom týždňa v oblasti vzťahov, ak si mala nápadníka, je možné, že sa z neho nevykľuje nič viac.

Blíženci

Blížiaca sa Veľká noc je ideálnym časom na to, aby si vypla a užila si poriadny oddych. Aj keď si toho teraz v práci nemala tak veľa, môžeš tak nabrať silu na nasledujúci týždeň. A končene sa môžeš pustiť aj do vecí, ktoré už dlhšie odkladáš. Viac sa na nedostatok času vyhovárať nemôžeš.

Rak

Zdá sa, že už si dosť dlho single na to, aby ti hviezdy priviedli do života niekoho nového. Cez víkend sa choď prejsť do prírody, možno práve tam stretneš niekoho, s kým si budeš rozumieť. Pracovný týždeň ti zbehne rýchlo a bude sa niesť v pokojnej atmosfére, takže to vyzerá na super týždeň!

Lev

Začiatok týždňa sa ponesie v negatívnom duchu, ktorý ovplyvní nepríjemná správa. Zrejme sa bude týkať tvojho zdravia, ktoré je trocha nalomené. Mala by si prestať odkladať preventívne prehliadky a zamerať sa na svoje telo. Tvoja zlá nálada ovplyvní aj pracovné vzťahy, no našťastie, ľudia okolo teba to nebudú brať vážne.

Panna

Pracovný týždeň ubehne ako voda a už si budeš užívať víkend. Idylickú atmosféru však môže narušiť zbytočná hádka s partnerom, ktorá vám pokazí nedeľu. Čím skôr si uvedomíte, že ak nejde o život, tak nejde o nič, tým skôr na to zabudnete.

Váhy

Na začiatku týždňa budeš mať kopec práce, no ak si chceš užiť predĺžený víkend, budeš musieť zamakať. Bude to stáť však za to a počas sviatkov si užiješ príjemné chvíle s rodinou. Bude to dobrý relax aj pre tvoju myseľ a pustiť z ruky by si mala aj telefón. Dobre ti to padne.

Škorpión

Veľa práce v strede týždňa ti prinesie poriadne nervy a stres, ale zatni zuby a budeš to mať rýchlo za sebou. Pozor si však daj na bolesti hlavy, ktoré ti táto situácia môže privodiť. Nezabudni piť dostatok vody a v sobotu si sprav relaxačný deň iba pre seba. Budeš za to vďačná.

Strelec

Tento tvoj týždeň poznačí jedno veľké partnerské nedorozumenie, ktoré prinesie napätú atmosféru do mnohých dní. Nenechaj sa ovplyvniť domienkami, ale s partnerom sa rozprávaj narovinu. Iba tak dokážete veci vyriešiť. Nesprav nerozvážne rozhodnutie, ktoré by si mohla ihneď ľutovať.

Kozorožec

Žeby konečne bola láska vo vzduchu? Už dlhšie máš v hlave jedného človeka, na ktorom ti záleží zrejme viac, ako si si myslela. Odhoď svoje ego a priznaj si, čo k nemu cítiš. Nebudú na teba všetci čakať večne. Okrem toho ťa čaká pokojný týždeň, ktorý môže narušiť iba menšia rodinná hádka cez víkend.

Vodnár

Počas sviatkov si uvedomíš, že ti v živote niečo chýba. Niečo, o čom si snívala už dlhšie, no nahlas si si to nepriznala. Máš čas si veci konečne premyslieť a spraviť prvý krok k tomu, aby si zmenila, čo zmeniť chceš. Počas týždňa sa zameraj na zdravú stravu, pretože to vyzerá, že cez víkend dáš svojmu telu zabrať.

Ryby

Tvoj pracovný pokoj naruší správa, ktorá ťa rozhodí, no ver, že nie všetko, čo desivo znie, také aj v skutočnosti je. Možno sa ti otvoria dvere k novým príležitostiam, ktoré si nenechaj ujsť. Koncom týždňa ťa potrápia kolená, preto im daj cez víkend oddýchnuť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy