žena

Pred nami je ďalší septembrový týždeň, ktorý bude pre niektoré znamenia zverokruhu náročnejší. U niektorých pôjde o problémy v láske, iných čakajú práve v práci. Nájdeš sa medzi týmito šiestimi aj ty?

Znamenia, ktoré čaká náročnejší týždeň

Blíženci

Čo sa práce týka, práve v tejto oblasti bude pre teba nastávajúci týždeň nie najjednoduchší. Postará sa o to nepriaznivý prechod Merkúra cez znamenie Panny a prinesie nejaké prekážky, spomalenia, ale aj bloky. Horoskop radí, aby si sa zamyslela o niečo viac nad svojou profesionálnou cestou.

Rak

Počas nového septembrového týždňa budeš pociťovať viac stresu kvôli nepriaznivej polohe planéty Mars. Nemaj však z toho veľkú obavu, pretože ostatné planéty ti budú naklonené a aj keď ťa niektoré veci budú stáť viac úsilia, víťazstvo bude napokon tvoje a dosiahneš ciele, ktoré si si stanovila.

Žena
zdroj: Unsplash/Fleur Kaan

Škorpión

V tvojom prípade bude nový týždeň náročnejší v láske. Dlhý prechod Venuše cez nepriateľské znamenie Leva naďalej prináša viaceré napäté situácie, predovšetkým u tých, ktoré sú vo vzťahu. Ber to však ako príležitosť nielen svojho, ale i partnerovho rastu v tejto oblasti. Prídu dni, kedy si tieto žabomyšie vojny vysvetlíte.

V prípade, že by si sa rada dozvedela, čo všetko ťa čaká v prvom jesennom mesiaci, prečítaj si náš veľký septembrový horoskop.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy