Možno si to ani neuvedomujú, no robia to, aj keď nechcú ublížiť svojim partnerom. Aké znamenia majú tendenciu nepriamo podvádzať? 

Rak

Ženy a muži v znamení Raka majú tendenciu nepriamo podvádzať, pretože sú stále v kontakte so svojimi ex partnermi v rámci sociálnych médií. Taktiež o nich veľa rozprávajú a majú pocit, že sú stále súčasťou ich života, aj keď sa vlastne s nimi nestretávajú a už ich ani nechcú. Partnerom, s ktorými sú však momentálne, to môže vadiť, no Raci si to neuvedomujú.

Škorpión

Škorpióni sú veľmi úprimní a čestní, no niekedy si neuvedomujú, že vlastne nepriamo podvádzajú svojich partnerov. Často sa stretávajú s ľuďmi, s ktorými flirtujú alebo majú pocit, že im imponujú, aj keď milujú svojich partnerov. Robia to poza ich chrbát a nemajú žiadne výčitky, pretože si to ani neuvedomujú.

zdroj: pexels.com

Ryby

Ryby nechcú nikomu spôsobovať bolesť, no nevidia problém v tom, ak pravidelne niekomu komentujú fotky či posielajú mu srdiečka. Veľmi veľa času trávia na sociálnych sieťach, až sa to ich partnerom nemusí páčiť a už si sami myslia, že ich ten druhý podvádza, no pritom to nemusí byť pravda.

Blíženci

Blíženci nevidia problém v tom, ak majú vo svojom mobile fotky so svojimi bývalými partnermi. Stále majú spoločné fotografie na sociálnych sieťach a nerobí im problém byť so svojim ex partnerom v neustálom kontakte. Blíženci si to neuvedomujú a myslia si, že je to prirodzené, preto medzi nimi a ich súčasnými partnermi často kvôli tomu vznikajú hádky.

Panna

Panna je veľmi svedomitá, no občas si nie je úplne istá svojimi pocitmi a potom sa jej môže stať, že nevie čo cíti a je si veľmi neistá. Preto často scrolluje sociálne siete alebo sleduje profily svojich ex, aj keď ich vlastne nechce, no len spomína na staré časy. Preto môže mať jej nový partner pocit, že ho podvádza a že s ním nechce byť.

 

Zdroj: yourtango.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.