Blond žena
Pexels/Denis Miller

Nie každý robí rád kamarátom bútľavú vŕbu. Medzi nami sa pohybujú aj ľudia, ktorí nikdy nikoho nepočúvajú a robia preto aj veľa chýb. Tieto znamenia zverokruhu neposlúchnu ani svoju blízku rodinu, nie ešte kamarátov. Si medzi nimi alebo skôr tvoj priateľ?

Vodnár

Vodnár má veľa ambícií a chce to v živote niekam dotiahnuť. Zaujíma sa preto iba o veci, z ktorých môže mať úžitok. Pokiaľ sa s ním budeš rozprávať o niečom, čo pre neho nie je zaujímavé, zmení tému skôr, ako si to stihneš uvedomiť.

Nechce počúvať tvoj monológ či historky o niečom (preňho) plytkom. Myslí si, že ho to zbytočne oberalo o energiu, ktorú by mohol využiť na niečo lepšie.

Strelec

Strelec je dobrodružný typ človeka, to už určite vieš. Ostatných nepočúva, pretože to je pre neho nuda. Túži rozprávať hlavne on, o svojom živote, zážitkoch, dobrodružstve a vášni pre cestovanie, ktorá sa ho drží.

Užíva si, keď sa môže podeliť s publikom o tom, aké boli jeho dovolenky, výlety a neplánované zážitky. Nechce počúvať okolie sťažovať sa, ako je všetko ťažké a nič sa nedá. On je príkladom, že všetko ide, kde sa chce.

Žena a pivoňky
zdroj: Pexels/Marta Dzedyshko

Baran

Medzi znamenia zverokruhu, ktoré nepočúvajú, sa radí aj Baran. Nedokáže sa na nič sústrediť, lebo jeho myseľ je plná nápadov a nevie, čo by uskutočnil skôr. Dokáže robiť sto vecí naraz, preto sa ti niekedy môže zdať, že je Baran duchom neprítomný. V skutočnosti sa však len sústredí na to, aby všetko stihol a dokončil.

Býk

Býk taktiež nepočúva skoro nikoho. Ale to len z toho dôvodu, že si dáva záležať na tom, čo si o ňom myslia ostatní. Keď sa s niekým rozpráva, nedokáže sa sústrediť na to, čo vychádza z jeho úst, lebo sa sústredí na svoju odpoveď. Hľadá čo najlepšie slová, aby pred ostatnými vyzeral šťastne a spokojne. Záleží mu na imidži.

Dievča sa smeje na vtipe chlapa
zdroj: Unsplash/Jacob Mejicanos

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy