Muž zakrýva žene oči

Apríl so sebou neprinesie len príjemné jarné počasie, ale niektoré znamenia zverokruhu sa musia pripraviť aj na zmeny vo vzťahoch. Pre niektorých to môže znamenať zlepšenie súčasného vzťahu, zatiaľ čo pre iných môže byť toto obdobie začiatkom niečoho nového. Nie sú vylúčené ani konce a rozchody. 

Patríš aj ty medzi znamenia, ktoré počas najbližších týždňov čaká pozitívna alebo negatívna zmena?

Blíženci

Najväčšia zmena čaká na tie z vás, ktoré sú single. Počas najbližších týždňov totiž môžeš nadviazať kontakt s niekým veľmi zaujímavým. Možno ale budeš musieť vystúpiť zo svojej komfortnej zóny, no keď sa prekonáš, bude to stáť rozhodne za to.

Určite začni chodievať viac von, buď v spoločnosti aj neznámych ľudí, aby sa náhodou nestalo, že túto svoju šancu premárniš.

Vzťah v súkromí
zdroj: Pexels/Radu Florin

Lev

Ak si už dlhší čas zadaná, treba sa pripraviť na možné posuny vo vzťahu. Je možné, že ťa tvoj priateľ prekvapí žiadosťou o ruku, prípadne sa na tehotenskom teste objavia dve čiarky.

Nie je vylúčené ani sťahovanie alebo dlhodobý pobyt v zahraničí. Priprav sa teda na to, že vám to bude naozaj klapať a budete prežívať to najkrajšie obdobie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy