Muž na lúke bozkáva žene ruku
Instagram/anajohnson

Overthinking je nebezpečná vec. Keď nad všetkým príliš veľa premýšľaš, obmedzuje ťa to v bežnom živote, ale zároveň ti to dáva iný pohľad na svet. A aké je to randiť s niekým, kto je overthinker? Prezradia ti to tieto veci. 

Nikdy ťa nenechá trápiť sa

Keď je tvoj partner overthinker, bude chcieť vyriešiť všetko pred spánkom. Nenechá ťa trápiť sa, lebo by to znamenalo, že by sa trápil aj on. Vždy verí, že otvoreným rozhovorom sa dá všetko do poriadku.

Stále sa ťa bude pýtať na pocity

Vďaka nadmernému premýšľaniu budeš mať toho najpozornejšieho priateľa na svete. Chodiť s niekým, kto veľa rozmýšľa, zahŕňa aj to, že sa budeš musieť ponoriť hlbšie do svojich pocitov aj ty. Bude sa ťa pýtať na to, ako sa cítiš, či nie si smutná a čo tvoje pocity vyvolalo.

zdroj: Unsplash/Jared Sluyter

Cení si pozornosť a spoločný čas

Tento človek má jazyk lásky pozornosť. Ju a ešte spoločný čas si cení viac, ako nejaké darčeky a hmotné veci. Tie by sa pokazili alebo by vyšli z módy, no na spoločné zážitky bude mať spomienky navždy. Keď nevieš, ako by si mu vyjadrila lásku, stačí, že budeš pri ňom a venovať mu pozornosť.

Vždy ti zdvihne telefón

Pri tomto mužovi sa nemusíš báť, že by si bola ignorovaná alebo nevypočutá. Nech mu zavoláš aj o tretej ráno, zdvihne ti telefón a nájde si na teba čas. Bude chcieť vedieť, čo tvoje emócie spôsobilo a ako ti môže pomôcť. Bude rád už aj za to, ak ti poslúži ako bútľavá vŕba.

zdroj: Unsplash/Joanna Nix-Walkup

Pamätá si, čo máš rada

Randiť s niekým, kto veľa rozmýšľa, má svoje výhody. Napríklad aj takú, že si pamätá to, čo máš rada. Akýkoľvek maličký detail o tvojom živote si zapamätá a ohúri ťa ním vtedy, keď to budeš najmenej čakať. A vďaka tomu sa do neho zamiluješ ešte viac.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating