Photo by DeMorris Byrd on Unsplash.com

Dúfam, že nikdy neprestaneš veriť, že sa nájde niekto, kto by ťa ľúbil bezhranične.

Pretože to je láska, ktorú si zaslúžiš. Nezaslúžiš si niekoho, kto ťa sklame a podvedie. Nezaslúžiš si niekoho, kto si ťa nebude vážiť a pri kom nie si šťastná.

Dúfam, že nikdy neprestaneš veriť, že pravú lásku nájdeš. No jedine ak ju nebudeš naháňať, príde k tebe. Sama, prirodzene, krásne…

Hoci tu boli muži, ktorí ti ukázali, akú lásku nechceš a možno ťa aj presvedčili o tom, že si ju nezaslúžiš – never tomu.

Ak sú tu ľudia, ktorí ťa presviedčajú o tom, že nie si veľkej lásky dosť hodná, nestretávaj sa s nimi. Oni ťa vôbec nepoznajú a nevedia, akej veľkej lásky si ty schopná. Práve preto, pretože vieš dať tak veľa mužovi, ktorého by si ľúbila, si aj ty zaslúžiš veľa. Láska musí byť rovnocenná, pretože ak niekto miluje viac a niekto menej, nevydrží to.

 

Vzťah má mať pevný základ a ja dúfam, že nikdy neprestaneš veriť na to, že si taký vybuduješ.

Hoci budeš čakať dlho a všetky tvoje priateľky budú mať vzťah, neunáhli to. Vieš, že to bude stáť za to a že si po čase nájdeš muža, ktorý bude mať všetko, čo si si vysnívala. Bude ťa rešpektovať, bude ti preukazovať lásku, bude robiť veci nezištne a úprimne, bude ti venovať pozornosť a hlavne, bude ťa ľúbiť rovnako ako ty jeho.

Chápem, že si občas dávaš otázku, prečo čakáš tak dlho a prečo po toľkých sklamaniach nepríde niekto, kto by bol pre teba perfektný.

No napriek tomu, aké ťažké to bude, neprestaň veriť. Viera a nádej je to, čo ti prinesie do života istotu, že to bude na konci pekné. A keď príde ten koniec a ty toho muža nájdeš pochopíš, že to vôbec nie je koniec.

Bude to váš začiatok.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating