Hovorí sa, že keď je človek zamilovaný, jednoducho to cíti. Nedá sa to opísať, proste to vie. Ale čo budeš cítiť, keď stretneš toho pravého? Ako budeš vedieť, že je to práve on? Veď už toľkokrát v živote ostalo naše srdce zlomené. 

Ružové okuliare na očiach občas zaslepia aj tvoje srdce. Preto viem, že nech už budeš cítiť čokoľvek, budeš to cítiť rovnako aj po mesiacoch vzťahu. Ten pocit nikdy neoslabne. Práve naopak, bude čoraz silnejší a intenzívnejší. Akékoľvek zaváhanie, či oslabnutie tohto citu bude znamenať, že to nie je ON.

Keď to bude ten pravý, ten pocit sa bude skladať z milióna ďalších. Vždy, keď budeš pri ňom, budeš cítiť nekonečnú vďaku za to, že ho môžeš milovať, a že on ti to opätuje. Vždy, keď ho budeš držať za ruku, pocítiš bezpečie, aké inde nezažiješ. Vždy, keď na neho pomyslíš, budeš horieť nedočkavosťou, kedy ho znova uvidíš, a zároveň hlbokým pokojom, ktorý bude pre teba predstavovať.

Pri každom jeho objatí si zhlboka vydýchneš. Pretože zacítiš, že všetko je v úplnom poriadku, ak ste vy dvaja pri sebe. Že nič viac ti nechýba, a že ten pocit by si za nič na svete nevymenila. Bude to silné, bude o krásne, bude to iba tvoje.

Nikto na svete ti to nevezme, a nikto na svete nezmení to, čo cítiš. Bude ťa to hriať vždy, keď si na svoju lásku spomenieš. Či budete stále spolu, alebo vás rozdelí život a čas, nikdy nezabudneš na to, aké to bolo.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.