žiarlivosť
Pexels/Victoria Strelka_ph

Myslíš si, že ťa tvoj priateľ nemá úprimne rád, preto by si bola rada, ak by si ho videla žiarliť? Alebo chceš vedieť, či mu na tebe záleží? Si na správnom mieste. Keď budeš čítať ďalej, dozvieš sa, ako u muža vyvolať žiarlivosť. Pokiaľ si na to pripravená, nič ti nebráni v tom, aby si zahájila akciu.

Choď von so svojimi kamarátmi

Najjednoduchšia cesta, ako u muža vyvolať žiarlivosť, je uprednostniť niekoho iného. Keď ťa zavolá von alebo navrhne rande, odmietni ho a povedz, že už ideš von s niekým iným. Vďaka tomu si uvedomí, že ťa nemôže vnímať ako samozrejmosť. Žiarlivosť sa u neho prejaví najrýchlejšie.

Neakceptuj plány na poslednú chvíľu

Ďalším spôsobom je, že nebudeš akceptovať jeho plány na poslednú chvíľu. Je očividné, že ak s tebou ráta ako s poslednou možnosťou, nie si v jeho rebríčku vysoko. Nabudúce, keď ti povie, že by išiel rád von o dve hodiny, povedz nie. Čo si ty, látková bábka, aby si počúvala na slovo? Takto sa to nerobí.

Párik sa rozpráva v prírode
zdroj: Pexels/Leah Kelley

Rozprávaj o svojom idole

Žiarlivosť vyvoláš rýchlo aj tým, že budeš rozprávať o chlapoch, ktorí sa ti kedysi páčili alebo sú stále tvojimi idolmi. Týmto spôsobom si ľahko overíš, či mu na tebe záleží alebo nie. Pokiaľ spozornie a začne sa o nich zaujímať viac aj on, je jasný – miluje ťa a chce sa im vyrovnať. Pokiaľ to s ním ani nepohne, bohužiaľ, nemá ťa rád.

Dbaj na červené oblečenie

Vášeň a žiarlivosť vyvoláš nakoniec aj červeným oblečením. Keď spolu pôjdete niekde von, do baru alebo do divadla, obleč si niečo červené. Buď spodnú bielizeň alebo šaty, aby mali ostatní muži dôvod dívať sa. Ak bude tvoj priateľ robiť všetko pre to, aby ťa zahalil a nebude chcieť, aby sa na teba ostatní dívali, záleží mu na tebe. Dobrá práca, dievča.

Žiarlenie však môže byť aj nezdravé. V tomto článku sa dočítaš o tom, ako môžeš zachrániť vzťah, kde vládne extrémna žiarlivosť.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating