unsplash.com

Láska je vo hviezdach.

Nájsť lásku, niekoho, s kým budeš kráčať životom, nie je jednoduchá životná úloha. Zoznámiť sa nie je ťažké, a aj keď nájdeš niekoho, s kým si sadneš, časom sa začnú objavovať rozdiely. Všetko to úsilie sa ti zdá byť zbytočné? Môžeš nájsť tú správnu polovičku vďaka astrológii?

Ako astrológia v otázke lásky funguje?

Je potrebné uvedomiť si, že každé znamenie sa vyznačuje svojimi typickými vlastnosťami, ktoré ovplyvňujú planéty. Napríklad Mars ukazuje vášnivý štýl, Merkúr zas pôsobí na komunikáciu. Určite si si všimla, že ľudia narodení v rovnakom znamení majú naozaj spoločné vlastnosti. Nie nadarmo sa vraví tvrdohlavý ako Kozorožec, či spravodlivý ako Váhy. Ktoré znamenia k sebe najviac pasujú?

Všeobecne platí, že ohnivé a vzdušné znamenia patria k sebe. Sú nimi Baran, Lev, Strelec, Váhy, Vodnár a Blíženci. Do druhej skupiny ľudí, ktoré si viac sadnú patria vodné a zemské znamenia – Rak, Škorpión, Ryby, Kozorožec, Býk a Panna.

Ryby väčšinou radi unikajú z reality svojimi snami. To pasuje k bláznivému Býkovi, ktorý dokonale vyrovná ich život. Napríklad taký Býk a Strelec, nepatria do rovnakého okruhu – Strelec miluje slobodu a dobrodružstvo, zatiaľ čo Býk potrebuje istotu a bezpečie. Ich potreby je ťažké zosúladiť.

Mužovi v znamení Vodnára sa páčia šikovné, cool ženy, ktoré sú tak trocha „nedotknuteľné“, preto s takou ženou znamenia Škorpión, ktorá je vo svojich emóciách intenzívna, mu to ľahko nepôjde. Muž Strelec a žena Býk budú mať tiež problém. Jeden potrebuje slobodu, druhý spoľahlivosť. Povedzme, že spolu randia Vodnár a Váhy. Váhy chcú hlbší záväzok a akonáhle to dajú najavo, Vodnár utečie, pretože sa nebude cítiť pohodlne.

Všetko je to o tom, aby si našla človeka, ktorý sa hodí k tvojmu životnému štýlu. Astrológia ti môže dať pohľad na tvoje vlastnosti a vlastnosti človeka, ktorý sa k tebe hodí. Stačí sa obzerať po ľuďoch z tvojho živelného „kruhu“.

 

Zdroj: yourtango.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating