Kto má rád klamstvo? NIKTO! Lži a priamo od osoby, ktorú milujeme, to je jedna z najhorších vecí, čo sa nám môže prihodiť. Samozrejme, že netreba to hneď hádzať na znamenie zverokruhu, v ktorom sa dotyčná osoba narodila, ale hovorí sa, teda hviezdy šepkajú, že tieto znamenia, ktoré ti dnes ponúkame v článku, majú k tomu najväčšie sklony. Čítaj ďalej a zisti, prečo je tomu tak!

Lev

Nebojácne „mocné“ znamenie, ktoré veru nemá strach troška si zaklamať. Keď sa mu nepáči momentálna pravda, prikrášli si ju podľa seba. Niekedy je to na škodu, pretože začne veriť vlastným klamstvám a môže sa do nich zamotať tak, že to bude jedno veľké klamlivé bludisko.

Ale len ťažko si dá povedať, pretože je veľmi zložitej povahy a aj tak robí podľa seba. Niekedy si ani neuvedomuje následky, čo môže klamstvom docieliť. Preto by sa veru mali ľudia riadiť, radšej krutá pravda, ako sladká lož. Lebo v konečnom dôsledku, všetci hľadáme pravdu.

Váhy

Po Levovi nasledujú aj Váhy. Keď sa to hodí, teda podľa Váh, šup a ide sa klamať. Niekedy to robia preto, aby „nevinným“ klamstvom potešili človeka, teda nepovedia mu pravdu, aby skreslili realitu dúfajúc, že okolie sa tak bude cítiť lepšie.

Opäť, je to na škodu. Lebo klamstvom sa človek neposúva, skôr je to jedna veľká brzda. Nádych výdych a radšej byť pripravený počuť to, ako to v skutočnosti je.

Panna

Pre niekoho možno prekvapenie a pre niekoho ani nie, ale aj Panna sa dostala do tohto zoznamu. Síce to nerobí až tak často, ale predsa sa nájde obdobie, kedy inklinuje viac ku klamstvám, ako k pravde. Zas a opäť, keď chce skrášliť o sebe alebo o okolí mienku, využije tento čin práve na toto. Vo svojej podstate to ani nemyslí zle, ale mnohokrát konečný výsledok má opačný efekt, aký bol úmysel.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.