Photo by Kaique Rocha from Pexels

Každý z nás je v citovej oblasti iní. Niekto prežíva všetko veľmi intenzívne, a s niekým nepohne takmer nič. Jeden sa rozplače pri malej urážke, a druhý berie veci s neuveriteľným odstupom. Zatiaľ čo citlivejší ľudia si všetko berú k srdcu, tí chladnejší bývajú občas nemilosrdní. Stačí vedieť, v akom znamení je človek narodený, aby si vedela, do ktorej skupiny patrí.

Strelec

Aj keď sú Strelci vskutku úžasní ľudia, vedia byť dosť zameraní sami na seba. Ich život je stredobodom ich pozornosti a o druhých sa zaujímajú veľmi málo. Preto pôsobia chladno a nezaujato. Keď niekoho počúvajú, vyzerajú, že ich to vlastne vôbec nezaujíma. Ak sa začnú pýtať na niečí život, bude to skôr pre to, že chcú len zistiť nejaké zaujímavé informácie.

Vodnár

Vodnári sú svojím odstupom a chladným srdcom dobre známi. Nie je to tak, že by boli zlí či necitliví ľudia, no chýba im poriadny kus empatie. Nevšimnú si, ak ich blízkych ľudí niečo trápi, a občas povedia veci, ktoré druhých rania bez toho, aby si to uvedomili. Všeobecne neradi počúvajú problémy a starosti iných. Cítia sa lepšie, ak svoje pocity pred ľuďmi skrývajú.

Škorpión

Ľudia v znamení Škorpióna sa chladnými nerodia, stávajú sa nimi. A to vo chvíli, ak ich niekto zradí či oklame. V tom momente k danému človeku prerušia všetky citové väzby. Veľmi ťažko mu začnú znova veriť, skôr je pravdepodobné, že voči nemu začnú plánovať pomstu. Navyše sa ich chladné srdce prejavuje aj v tom smere, že radi ľudí manipulujú. A to bez svedomia nedokáže hocikto.

Panna

Panny sú múdre a majú radi všetko pod kontrolou. A to aj vrátane svojich citov. Ich životné plány sa plnia lepšie, ak zabudnú na city a idú si za svojím rozumom. Pomsta pre nich nie je cudzie slovo, a tým, ktorí ich zradili, to vrátia kruto a potichu. Majú svoj plán, a idú si za ním bez ohľadu na to, či niekomu podkopnú nohy.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy