Cviky na guľatý zadok
YouTube/MadFit

Leto je síce v plnom prúde, ale to neznamená, že poľavujeme, áno? Veď my ženy máme stále čo vylepšovať. A niektoré sa ešte len odhodlávame začať s cvičením. Tentokrát sa však nezameriame na chudnutie, ale na zväčšovanie. Presnejšie, naším cieľom bude pevný a guľatý zadok. Mať väčšie pozadie je totiž akýmsi prototypom krásy. A čo si budeme hovoriť, muži sú z neho paf.

Kým pred desiatimi rokmi bolo viac trendy zrejme poprsie, dnes sa to na Instagrame hemží fotografiami žien v posilkách, ktoré vystavujú na obdiv svoj vyformovaný zadoček v pekne priliehavých legínach. Ty sa na ne pozeráš a chcela by si ho mať rovnaký. Avšak, ako začať?

Keď ešte nemáš odvahu na to ísť do fitka a vyskúšať rôzne stroje a pomôcky, môžeš to najprv skúsiť doma. A postačí ti na to 5 až 15 minút, pokojne aj každý druhý deň. My sme pre teba vybrali tie najlepšie workoutové tréningy, ktoré sú vhodné práve pre začiatočníčky. Vyskúšaj si ich postupne a nájdi ten, ktorý ti bude sedieť najlepšie alebo ich pokojne kombinuj.

Domáce workouty na dokonale guľatý zadok

Nezabúdaj, že dôležitá je technika, nie rýchlosť či dĺžka cvičenia. Venuješ si 5, 10, 12 alebo 15 minút cvičenia na ceste za svojím vysneným zadočkom?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieFitness