Vo vzťahu často ignorujeme príznaky, ktoré nám jasne hovoria, že nám muž láme srdce. Potom sa môžu objaviť aj bolestivé situácie alebo nepríjemné udalosti. Dnes ti prinášam článok, v ktorom sa dozvieš, ako jednotliví muži lámu ženám srdce na základe znamenia. 

Škorpión je veľmi intenzívny

Sú lojálni, ale musíš ich pozorne sledovať. Keď ti bude zle alebo budeš mať zlý deň, škorpión nebude pri tebe. Vezme ti srdce a odíde.

Strelca je ťažké si udržať

Strelci milujú dobrodružstvo a tak nikdy nevieš, aký deň ťa po boku strelca čaká. Potrebuje lásku, ale má rád veľa priestoru a slobodu. Môže sa stať, že ťa jeho láska k adrenalínu vyčerpá a budeš chcieť odísť aj sama.

zdroj: hips.hearstapps.com

Kozorožec veľa pracuje

Kozorožci sú veľmi pracovití a ambiciózni muži, no môže sa stať, že práca bude častokrát viac ako ty. Po jeho boku ti nič nebude chýbať, ale bude pracovať až do zničenia. Z dlhodobého hľadiska to po čase naruší váš vzťah.

Vodnár chce slobodu

Vodnári sú vždy lákaví pre ženy, pretože sú tajomní. Je za tým to, že vodnár vie byť veľmi arogantný. Po čase sa o teba nebude starať a bude ťa brať na ľahkú váhu.

Ryby stále menia názor

Zaujme ťa preto, lebo bude mať zaujímavý názor na svet, má veľkú predstavivosť a fantáziu. No keď ho budeš najviac potrebovať, zmizne a zmení na teba a váš vzťah názor.

Baran má veľký šarm

S najväčšou pravdepodobnosťou si ťa baran získa vďaka jeho príťažlivosti. No muži barani sú veľmi netrpezliví a impulzívni, po čase ich prestaneš baviť a začne hľadať niečo iné u inej ženy.

Býk je nekompromisný

Býk je ideálny na dlhodobý vzťah. Je stabilný, nevzdáva sa a je spoľahlivý. Avšak je veľmi majetnícky a budeš sa cítiť ako v zlatej klietke. Môže ťa ovládať a tak zničiť tvoju lásku k nemu.

zdroj: foto: pinterest.com

Blíženci nevedia čo chcú

Blíženci sú veľmi očarujúci, príťažliví, cítiš sa dobre a je s nimi super zábava. No po čase sa začneš samej seba pýtať, či ho vôbec poznáš. Je veľmi nepredvídateľný a sám sa hľadá.

Rak je manipulatívny

Je veľmi emotívny avšak pri jeho láske sa budeš cítiť zvláštne. V určitom okamihu si uvedomíš, že ty si nie si to, čo potrebuje a cítiš sa byť ovládaná. Môže to viesť k tomu, že bude manipulovať so vzťahom a bude na tebe tak závislý, že ťa to vyčerpá.

Lev všetko dramatizuje

Lev urobí z každého malého problému veľký problém. Chce buď všetko alebo nič. Má rád kontrolu a musí o tebe všetko vedieť. Môže to byť fajn a budeš sa cítiť milovaná, no po čase ťa toto stalkovanie prestane baviť a nakoniec ti ublíži jeho sebeckosťou.

Panna má problémy s kontrolou

Muž panna je elegantný, organizovaný – môže to byť veľmi príťažlivé. No panna má problémy s kontrolou a jeho štandardy sú príliš vysoké. Nebudeš sa po jeho boku cítiť dosť dobrá a to ťa bude odrádzať a ničiť.

Váhy nie sú pre každého

Muž v znamení váhy je neutrálny. Neukazuje na verejnosti svoje pocity, nedá ti nikdy najavo ako sa cíti a tak budeš mať pocit, že ťa ani nemiluje. Vaša láska bude pomaly chladnúť a ty nakoniec odídeš aj sama, lebo nebude vedieť čo cíti.

 

Zdroj: thetalko.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.