Ak netráviš túto karanténu doma so svojím priateľom, no naopak, ste od seba odlúčení, určite ste už vymýšľali rôzne spôsoby toho, ako by ste sa mohli stretnúť. Väčšinou to asi ale aj tak skončilo len pri video hovore, že? Portál Boredpanda priniesol príbeh mladej dvojice, ktorá sa spoznala a vyšla si na rande aj napriek týmto problémom.

Všetko to začalo jedného dňa, keď Jeremy z New Yorku uvidel zo svojho okna susedku, ktorá tancovala na streche. Vyšiel na balkón a zakýval jej, pričom neznáma slečna mu zamávanie a úsmev opätovala.

Jeremy pomocou lepiacej pásky pripevnil svoje telefónne číslo na dron a poslal jej ho. Dievčina mu hneď napísala sms-ku a začali si spolu písať. Pozval Tori na rande, no obaja premýšľali, ako to vymyslia, keďže musia byť v domácej karanténe. Mladík ale všetko pridával aj na svoj Instagram.

Jeremy spolu s Torinou spolubývajúcou pripravili pre ňu prekvapenie. Vyšli si spolu na večeru, no háčik bol v tom, že každý si svoje jedlo vychutnal u seba doma. Cez video hovor sa ale spojili a užívali si svoje prvé rande. To však Jeremymu nestačilo a vymyslela spôsob, ako sa budú môcť skutočne stretnúť.

Jeremy vliezol do veľkej plastovej gule, aby bol od Tori v bezpečnej vzdialenosti a pozval ju na prechádzku. Pre ľudí na ulici sa stali senzáciou a viacerí si ich začali aj fotiť. Táto dvojica je tak jasným príkladom toho, že keď sa chce, všetko sa dá. Dokonca aj nadväzovať nové vzťahy. A možno sa po skončení celej pandémie dajú naozaj dokopy. Love story ako z filmu! 🙂

View this post on Instagram

How to date a Quarantined Cutie, Part 3.

A post shared by Jeremy Cohen (@jermcohen) on

View this post on Instagram

quaran-toe

A post shared by Tori Cignarella (@toricigs) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.