Pexels/Victoria Strelka_ph

Po čom muži túžia? Túto otázku si kladú zrejme už mnohé generácie žien. Chceme vedieť, čo ich na nás priťahuje a ako si získať muža našich snov, najmä, ak sme sa v láske už viackrát sklamali. Snívame o tom, aké by to bolo, keby sa nám pošťastilo a potom sa budeme snažiť na 100 %, aby nám nebolo opäť srdce zlomené. Chceme byť dokonalými partnerkami, takými, ktoré nebudú chcieť chlapi opustiť. A ak to spravia, nech to poriadne ľutujú. 

Buď takou partnerkou, ktorú muž nebude chcieť nikdy opustiť.“ Čo to však znamená? Máš ísť na kurz etikety? Obliekať sa ako prvá dáma v kancelárii prezidenta? Dobre variť a ešte lepšie sa milovať? Byť mu vždy po ruke? Odpovedí môže byť nespočetné množstvo a zároveň nemusí byť žiadna z nich ani tá správna. Pretože pre každého muža predstavuje „dokonalá“ partnerka niečo úplne iné. A to je na tom to najlepšie.

zdroj: Pexels/Ketut Subiyanto

Vieš prečo? Lebo tu platí iba jedno pravidlo – byť sama sebou. Nehrať sa na niekoho, kým nie si a neobetovať svoju osobnosť preto, aby si vyhovela partnerovi. Hrať sa na najlepšiu môžeš pri mnohých mužoch, no nikdy to nebude niečo skutočné.

Až keď si uvedomíš svoju hodnotu a jedinečnosť, môže do tvojho života vstúpiť niekto, kto to ocení tak, že by pre teba zniesol aj modré z neba. Pred ním môžeš mať veľa iných chlapov, ktorým však nebudeš dosť dobrá, nech by si robila čokoľvek. A naopak, oni nemusia byť dosť dobrí pre teba. Preto ste sa museli rozísť. Vďaka tomu už vieš, že na klamstvá vo vzťahu už viac nemáš čas ani energiu.

zdroj: Pexels/Ketut Subiyanto

Ak sa tajne modlíš za to, aby si našla takú lásku, pri ktorej sa budeš cítiť ako princezná, musíš len otvoriť svoje srdce a ukázať svetu to, aká naozaj si. So všetkými dobrými a zlými vlastnosťami, ktoré raz bude niekto bezpodmienečne ľúbiť. Tak veľmi, že pre neho budeš predstavovať tú stelesnenú dokonalosť. Ženu, pri ktorej chce stráviť celý život.

Buď ženou, ktorá nebude skrývať svoje pocity, buď ženou, ktorá bude svojmu mužovi oporou, tou, ktorá mu bude najlepšou priateľkou, tou, ktorá s ním bude vedieť otvorene komunikovať, tou, ktorej môže veriť a tou, s ktorou sa bude smiať na všedných maličkostiach. Buď ženou, ktorá mu ukáže, že nie je na nikom závislá, že je silná a sebestačná, no zároveň mu prekáža rešpekt, ak jej ho on venuje tiež.

Jednoducho, buď sama sebou, nech ťa vidí očami, ktorými sa na seba pozeráš v zrkadle aj ty sama. Potom sa nájde niekto, kto by ťa nevymenil za nič na svete.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating