unsplash.com

Láska je krásna. Tú pravú lásku mám na mysli. Tú úprimnú, tú neskrývanú a tak veľmi čistú. 

Láska nie je o tom, rozhodnúť sa pre dokonalého muža. Nie je o tom nájsť si muža, ktorý vyzerá ako z katalógu. Ktorý vie ako sa správať v spoločnosti. Ktorý zarába veľa peňazí. Na ktorého letia všetky ženy z okolia. Pravá láska nie je o vonkajšom vzhľade. Nie je o tom urobiť na ľudí dobrý dojem.

Pravá láska je o tom, vybrať si reálneho muža. Vybrať si muža, ktorý bude akceptovať tvoje ja. Ktorý ťa bude chápať a podporovať v každej situácii. Ten dokonalý muž bude obhajovať len svoje názory, tie tvoje ho nebudú zaujímať. Ale čo ten reálny muž? Ten vie, že každý na svete je iný a každý na svete má iné názory. 

zdroj: pexels.com

Pravá láska znamená nájsť muža, pred ktorým si môžeš mastnú ruku od chipsov (alebo pizze) utrieť do teplákov a nebude ťa za to súdiť. Pravá láska je taká, kedy vieš, že sa môžeš smiať nahlas bez toho, aby ťa okríkol, že sa to nemá robiť.

Pravá láska znamená, že vieš, že nikto nie je dokonalý. Že sa nemôžeš rozhodnúť pre dokonalého muža, pretože taký neexistuje. A ak by aj existoval, čakal by ťa s ním len umelý život. Povrchný.

Pravá láska znamená, že vieš, že musíš hľadať reálneho muža. Ktorý sa o teba postará, keď budeš chorá. Ktorý ti občas vynadá alebo sa s tebou poháda, pretože to bude znamenať, že mu na tebe záleží a chce, aby ste si nedorozumenia vyriešili.

zdroj: unsplash.com

Pravá láska je rozhodnúť sa pre pocit domova, pre muža, ktorý ťa čaká doma, pre okamihy, kedy sa cítiš milovaná.

Pravá láska je oveľa viac ako niečo povrchné. Pravá láska sa hľadá ťažko, ale verím, že ju nájdeš. Zaslúžiš si ju. Zaslúžiš si, aby si mala muža, ktorý ťa miluje z celého srdca. Aby si mala muža, ktorý ťa bude chápať a podporovať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating