Zmyselný s*x alebo chutná večera. To sú dva spôsoby, ktorými môžeš uspokojiť muža a bude sa pri tebe cítiť ako v nebi.

Prinášame ti 7 overených trikov na to, ako dokážeš chlapovi vyhovieť a urobiť mu radosť.

Večer s kamarátmi

Najjednoduchšie potešenie partnera. Keď mu povieš, že smie ísť von s kamarátmi a vrátiť sa môže vtedy, kedy uzná za vhodné. O pár sekúnd ti bude bozkávať nohy, pretože povedať takúto vetu nedokáže každá priateľka. Len tá najlepšia.

Lístky na futbal/hokej

Túto pozornosť si môžeš nechať na jeho narodeniny či meniny, no ak nechceš čakať, môžeš mu lístky dať ako darček v obyčajný deň. Určite sa poteší a bude vzrušený z toho, čo ho na zápase asi čaká. Alebo po zápase v posteli? 

Nočné milovanie na verejnosti

Ako sme už v minulom článku prezradili, toto je jedna z vecí, po ktorej muž tajne túži. Nehanbi sa a raz za čas mu to dopraj. Večer stretnete naozaj málo ľudí, ktorí by boli zvedaví na to, ako sa vonku niekto miluje. Nemusíš sa báť.

Voľný víkend

Týmto potešením skôr vyhovieš mužovi, ktorý s tebou musí tráviť každý jeden deň a nemôže sa bez teba ani nadýchnuť. No na druhej strane, ak to nie je tvoj prípad, aspoň raz do roka by si mala partnera aj tak „pustiť“ na chlapský víkend. Oplatí ti to.

Hra na doktora a pacientku

Máme na mysli jednu zvodnú hru, ktorá určite neskončí pri stanovení diagnózy, no večer sa zvrtne na pôžitok. Aj keď tvoj drahý nie je na takéto predstavenia, urobí mu to radosť a určite ho potešíš – už len tým, že si dáš tú námahu niečo také vymyslieť.

Domáce jedlo

Ako sa hovorí – láska ide cez žalúdok. Doma uvarené jedlo je jednoduchý spôsob, ktorým ulahodíš každému mužovi. Nehovoriac o tom, ako si ťa tvoj priateľ bude ceniť, keď bude vedieť, akú kuchárku má v tebe.

Večer pri televízii bez rozhovoru

Komunikácia je dôležitá, ale niekedy na ňu nie je nálada a ani chuť. Dopraj chlapovi večer bez rozhovoru s tým, že si môže zapnúť televíziu. Uvidíš, na druhý deň mu budeš tak chýbať, že sám od seba začne s rozhovorom.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.