Fenomén medzi fenoménmi filmov, snímka After! Tento romantický film neušiel hádam žiadnej duši bažiacej po sladkých a vášnivých scénach. Príbeh osudovej lásky Tessy a Hardina prejde divokým vývojom i zradou a čaká ju naozajstná skúška ohňom. Po nečakanom odhalení už ich život a vzťah nebude nikdy taký ako predtým.

Vedela si, že po úspešnom odpremiérovaní knižnej série After: Bozk, na pokračovaní s názvom After: Sľub pracovala už samotná autorka knižných predlôh Anna Toddová? Sľub tiež prináša odvážnejší príbeh plný vášne a napätia! Zahraničný portál regerebert.com nahliadol do zákulisia a toto odhalil.

Prvá časť s názvom After: Bozk zaznamenala v slovenských kinách podobný divácky úspech ako úvodný diel upírskej ságy Twilight. Filmy zo série After vznikajú podľa rovnomenných knižných bestsellerov. Prvé príbehy pod hlavičkou After písala Anna Toddová na voľne prístupnú internetovú platformu Wattpad, kde sa stali obrovským hitom a získali si miliardu prečítaní. Úspech, aký autorka nečakala ani v najtajnejších snoch, vyústil do vydania série kníh a následne aj do natáčania celovečerných filmov.

Postavy sú inšpirované skutočnými ľuďmi, v tomto prípade jedným z členov chlapčenskej skupiny One Direction. Tu si v tej najčistejšej a najférovejšej „súťaži“ všetkých podobných nadšencov získala neuveriteľnú obľubu a postupne dosiahla až miliardu prečítaní! Zmluva s vydavateľstvom, upravená knižná podoba a celovečerný film je už len zaslúžený happy end.

Príbeh spisovateľky Anny Todd a jej kníh After pripomína úžasné príbehy toho, ako vznikli knihy a filmy pre mladé publikum, ako je napríklad Twilight alebo Hunger Games. Skryté pred zrakom dospelých, bez záujmu tradičných médií, bez podpory veľkých vydavateľstiev, sa z úplne neznámych a začínajúcich autoriek a z ich hrdinov stávajú fenomény mladých s obrovskou popularitou.

Takže, ak si už tento príbeh videla, určite rovnako tak aj tebe ostali krásne spomienky a chuť pozrieť si to opäť! Ak si nevidela, máš motiváciu. V týchto zložitých časoch je filmové plátno pohladenie pre našu dušu, nemyslíš?

Zdroj regerebert.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.