Ak on chce teba, nemusíš sa báť o to, kto chce jeho. Ak on chce teba, chce ťa tu a teraz, so všetkými chybami a skvelými vlastnosťami, ktoré máš. Chce tráviť s tebou čas a vybral si ťa.

Ak on chce teba, nemusíš sa báť o to, kto chce jeho. Ak chceš byť s ním, musíš si byť ním istá, pretože ak budeš mať stále pochybnosti, nikdy nebudeš úprimne šťastná. Chce ťa. Chce poznať tvoje sny, tvoje plány, chce sa deliť o tvoje starosti a radosti. Chce tu byť pre teba, aj keď ty stále pochybuješ a pýtaš sa ho, či to myslí vážne.

“Láska musí byť vášeň, posadnutosť, niečo bez čoho sa nedá žiť. Stratiť hlavu, zamilovať sa do niekoho, zošalieť a to isté spraviť jemu. A ako ho nájsť? Len počúvni, čo ti hovorí srdce. Pretože pravda je, že nemá zmysel žiť a toto nespoznať. Prejsť tú cestu a nepoznať lásku, to je ako neprežiť vôbec nič.” – z filmu Zoznámte sa, Joe Black

zdroj: unsplash.com

Ak si si ním istá, je to on. Áno, je nás tu priveľa a môže sa stať, že niekedy budeš pochybovať o svojom partnerovi, no dôležité je o tom hovoriť a veriť si, inak váš vzťah nikdy nebude úprimný a zdravý.

Vybral si ťa. Práve teba. Takú, aká si. Tak prečo toľko pochýb? Keby chcel, bol by s inou, no on si vybral dni s tebou, chvíle v tvojom náručí, nikdy nekončiace sa objatia, láskyplné pohľady, večere, zdieľanie obáv a predstáv práve s tebou.

Vybral si ťa, pretože ťa chce. Chce s tebou tráviť svoje dni, chce ti zavolať a porozprávať sa. Chce ti povedať, ako sa má a zaujíma sa, či si šťastná. Nepochybuj už o ňom a o jeho citoch. Zahoď svoje obavy a užívaj si nádherné chvíle ako len vieš.

Vybral si ťa. Tak sa prestaň obávať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.