Páčim sa mu? Nepáčim sa mu? Nie len muži sú z nás zmätení. My ženy síce máme dosť dobrú intuíciu, no občas sa stane, že nevidíme, ak je do nás niekto zamilovaný. A trapas môže nastať aj vo chvíli, keď si namýšľame niečo, čo sa v skutočnosti nedeje. Nie vždy totiž správanie muža musí znamenať, že po tebe ide. 

Aby si sa vyhla sklamaniu, dávaj si pozor na nasledujúce veci, ktoré môžu vyzerať dvojtvárne!

Trávi s tebou v práci/škole čas

Miešať pracovné a osobné vzťahy, to nie je dobrý nápad. Možno sa zdá, že si s kolegom rozumiete a trávite spolu viac času ako s ostatnými, ale je to úplne normálne – či už na pracovisku alebo v škole, každý si hľadá niekoho, s kým mu je v tom prostredí najpríjemnejšie. Ak váš kontakt končí zároveň so „záverečnou“, nerob si zbytočné nádeje.

Veľa sa spolu smejete

Smiech spája a nemal by chýbať ani vo vzťahu. Vďaka nemu sa cítia byť dvaja ľudia bližší a radi spolu trávia čas. No ak by po tebe túžil, znaky by prichádzali aj z iných oblastí – vážne rozhovory, jemné dotyky a iné signály. Takto môže ísť o čistú friendzone.

Jedna noc

Alkohol, zábava či utešovanie toho druhého, … je jedno, čo bolo tým podnetom, pre ktorý ste skončili spolu v posteli. Nikdy ste o tom neuvažovali, jednoducho sa tak stalo. No a to bolo všetko, len jedna noc, možno len pár hodín bez šiat.

Se* sa nerovná láske, ak je k tebe odmeraný, nemusí to znamenať, že sa hanbí, možno si to užil, no ľutuje a nechce nič viac. Ak tú tému nechce viac spomenúť, je to jasné. Pre neho to skončilo tam, kde aj začalo.

Spoločné záujmy

Tie sú predpokladom aj úspešného vzťahu, no ak je to to jediné, čo vás spája a čas trávite iba pri spoločnom koníčku, potom ťa berie ako parťáčku. Niekoho, s kým si danú vec môže užiť, ak to nikoho iného nebaví. Bez iného podnetu si pre neho len kamoškou.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.