Aj keď môže byť každý človek vo vzťahu verný, existujú 3 znamenia zverokruhu, ktoré patria už od svojej podstaty k tým najvernejším. Súvisí to s ich osobnostnými znakmi, ktoré z nich takýchto ľudí robia.

Podľa astrologičky má každé znamenie aj svoju osobnú planétu, a Mesiac, Venuša a Mars patria k znameniam, ktoré sú vo vzťahoch veľmi lojálne. K ich typickým znakom patria bezpečnosť, dôvera a vernosť. Ak vezmeme do úvahy spojenie všetkých znakov znamenia zverokruhu do osobnosti, môžeme označiť tieto 3 znamenia za najvernejšie.

zdroj: unsplash.com

1. Býk

Znamenie, ktoré predstavuje stabilitu je býk. Od tohto zemského znamenia dostaneš to, čo sľúbi. Ak ti raz dá býk svoje slovo, môžeš si byť istá, že ho dodrží. Takže pokiaľ ide o vzťahy, býk do nich dá všetko alebo nič.

Neznamená to však, že by sa silou mocou snažil udržať aj vzťah, ktorý nefunguje. Pokúšal by sa však spraviť preň všetko, čo by mohlo fungovať. Býk sa drží svojich zvykov a je tvrdohlavý, čo umocňuje jeho vernosť. Čo sa týka romantických vzťahov, túži po bezpečí a stabilite.

2. Škorpión

Škorpión je známy vernosťou, ktorú očakáva aj od svojho partnera. Najmä preto, že si jeho dôveru veľmi váži. Napriek jeho vonkajšiemu tvrdému vzhľadu je škorpión vo vnútri citlivý a neistý, preto ak cíti zradu, môže ho to zničiť.

Akonáhle sa zamiluje, dáva do vzťahu všetko. Keďže môže byť zraniteľný, vo vzťahu je preňho najlepšia vernosť z oboch strán a možnosť svojej láske veriť. Otvorenosť je to, čo oceňuje.

zdroj: unsplash.com

3. Kozorožec

Ak sa kozorožec rozhodne zaviazať vzťahom, berie to neuveriteľne vážne. Čas je preňho vzácny, tak ak ti ho daruje, myslí to s tebou vážne. Je to preto, že má na život kariérny pohľad – ak niečomu venuje čas a energiu naozaj to chce.

Na oplátku očakáva to isté od svojej polovičky. Ak sa mu zdá, že nedostáva rovnakú investíciu, akú dáva, zo vzťahu odchádza, aby nestrácal svoj čas.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.