Poznáte to. Milujete romantické filmy, páčia sa Vám muži ale momentálne sa necítite na to, že by ste chceli vzťah…

Nie že by si nechcela nikdy lásku alebo že by si bola zatrpknutá. Momentálne chceš byť jednoducho len sama so sebou, s rodinou a s priateľmi. Chceš spoznávať, chceš zažívať. V prvom rade chceš spoznať samú seba. Chceš vedieť o sebe viac, chceš sa viac spoznať a pochopiť. Chceš na sebe pracovať ako na nejakom dôležitom projekte.

Úprimne, som rada za ženské, ktoré sa silou- mocou nesnažia vrhnúť bezhlavo do vzťahu. Nikdy z toho nič dobré nevznikne a väčšinou si so sebou odnášame len zlomené a zatrpknuté srdce.

Ak mám byť úprimná, nemám momentálne chuť na lásku. Potrebujem čas pre seba. Len a len pre seba a pre ľudí, ktorých chcem mať vo svojom živote. Potrebujem pochopiť moje názory, priority a to, za čím si stojím. Potrebujem vnímať všetku krásu, ktorú mi svet ponúka. Sama. Potrebujem objavovať, rásť, zlyhávať, vstávať, učiť sa, cestovať, žiť! Miluj samú seba. Presne teraz, kde si. Objavuj v sebe túžby, skryté talenty, spomienky a priania. Plň si svoje sny. Hovor áno a bojuj za svoje šťastie.

Bola krásna, ale nie ako tie dievčatá v časopisoch.
Bola krásna pre spôsob, akým myslela.
Bola krásna pre tú iskru v jej očiach, keď rozprávala o niečom, čo milovala.
Bola krásna pre jej schopnosť vyčariť druhým úsmev na tvári, aj keď ona bola smutná.
Nie, nebola krásna pre niečo tak dočasné ako jej vzhľad.
Bola krásna hlboko vo vnútri jej duše.
F. Scott Fitzgerald