Instagram/khaby00

Hovorí ti niečo meno Khaby Lame? Ak aj nie, určite budeš poznať Černocha, ktorý je známy svojimi krátkymi vtipnými videami, v ktorých paroduje rôzne veci či ľudí, pričom sa tvári naozaj vtipne. Práve jeho výraz tváre ho preslávil a vznikli z toho aj rôzne meme.

Khabane je jedným z najúspešnejších TikTokerov, kde ho sleduje vyše 133 miliónov ľudí. Rovnako dobre sa mu darí aj na Instagrame. Tam má krásnych 72 miliónov fanúšikov a pravidelne ich zásobuje humornými videami.

Tento raz ale urobil výnimku a natočil vážnejšie video s veľmi dôležitým posolstvom. Inšpiroval sa vojnovou situáciu v Ukrajine. Spolu s kamarátom sa „zahrali“ na vojakov a s detskými pištoľami ukázali, ako sa tam bojuje.

Najdôležitejší je ale záver videa, ktorým by sa mohli inšpirovať aj reálni aktéri konfliktu. Myslíš, že by Rusko a Ukrajina mohli uzavrieť mier rovnako, ako to urobil Khaby so svojím kamarátom?

Určite si jeho najnovší príspevok pozri. V priebehu pár hodín ho videlo takmer 50 miliónov ľudí a vyslúžil si takmer 6 miliónov lajkov a desiatky tisíc komentárov, ktoré si rovnako prajú, aby sa vojna zastavila a opäť vládol mier.

Je podľa teba možné nastoliť mier?

Pozri si aj niektoré z Khabyho starších videí

Zdroj: Instagram/khaby00

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News