Nikdy sa s ňou neprestaň rozprávať, smiať sa a počúvať ju. Ona potrebuje pocit, že ťa zaujíma to, aký mala dnes deň, že si zvedavý na jej názory či len tak sa ti chce vykecať zo svojho šťastia, smútku a nervov.

Nepotrebuje, aby si si pamätal výročia alebo aby si jej nosil kytice ruží. Ona len chce cítiť, že sa ti od nej ťažko odchádza ráno z postele do práce.

pexels.com

Nepotrebuje, aby si jej kupoval drahé handry alebo dovolenky. Ona len chce, aby si jej občas len tak z lásky priniesol kinderko a kúpil jej lístky na jej obľúbeného Majka Spirita.

Nechce od teba, aby si ju bral na luxusné večere do drahých podnikov. Jej stačí, keď si s ňou večer zahráš karty pri fľaši vína a objednáte si pizzu.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

Ver mi, keď jej ukážeš, že ju ľúbiš, tak ona ti tú lásku vráti. Minimálne dvojnásobne. Drž ju za ruku. V električke si prehoď ruku cez jej sedadlo, aby sa cítila bezpečne.

Keď vidíš, že mala zlý deň, napusti jej vaňu, nalej dva deci bieleho a v kúpeľni jej pusti na tablete Gilmorky.

pexels.com

Ženy milujú maličkosti. Chlapi majú pocit, že majú robiť pre ženy veľké gestá. Nie, nemusia. Len jej daj najavo, že nie je tvojou jedinou možnosťou, ale je tvojou voľbou.

Ak sa ti páčil článok od Andy, viac z jej tvorby nájdeš aj na jej Facebooku 🙂

Komentáre