Photo by Gary Spears from Pexels

V dnešnej dobe podlieha trendom naozaj všetko. Výnimkou nie sú ani tie najčarovnejšie sviatky v roku, Vianoce. S každým rokom máme v obchodoch stále väčší a väčší výber ozdôb rôznych tvarov, veľkostí i farieb. A práve farba je to, čo určuje „vianočný trend“. Ktorú by si mala zvoliť, aby tvoja výzdoba bola in?

Zelená, červená a zlatá sú síce tradičné farby, ktoré vyzerajú stále dobre a elegantne, no dnes sú možnosti naozaj široké. Sociálne siete aj stránky s inšpiráciami sú preplnené krásnymi výzdobami vo farbách, na ktoré by naše mamy kedysi nemali odvahu. Ružový stromček? To by v časoch nedávno minulých asi neprešlo.

Dnešným trendom sú bohato zdobené stromčeky, ktoré majú ozdoby v matnom prevedení. Najobľúbenejšou je kombinácia dvoch farieb. Bielej a tej, ktorá je v danom roku farbou Vianoc. Tieto sviatky stav na modrú.

Má širokú paletu odtieňov, takže si ľahko nájdeš tú, ktorá ťa osloví najviac. Kráľovská modrá, akvamarínová, bledomodrá, ale aj tyrkysová. Navyše, táto farba v nás evokuje samotnú zimu, takže sa k Vianociam naozaj hodí.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife