Photo by Tamara Bellis on Unsplash

Leto 2019 prichádza, a s ním aj módne trendy, ktoré žiadnej fashion maniačke nesmú chýbať. Tentokrát by si sa mala zamerať na 3 doplnky, ktoré budú túto sezónu módnemu svetu vládnuť – sú nimi výrazné vlasové doplnky v podobe sponiek a hodvábnych šatiek. Rovnako ako minulý rok, medzi kabelkami kraľujú tie slamené. Ktorým trendom sa inšpiruješ? 

1. Výrazné sponky

Podobné sponky a vlasové ozdoby na teba už možno vyskakujú takmer z každej fotky módnej blogerky. Niet sa čo čudovať, keďže ide o naozaj horúci trend. Medzi najobľúbenejšie patria tie, ktoré sú zdobené perličkami a čím je sponiek viac, tým lepšie! Ak sa ti to zdá príliš, ani jednou zdobenou sponkou nič nepokazíš!

2. Slamené kabelky

Malé, veľké, okrúhle či hranaté. Na tvare ani veľkosti nezáleží. Slamené kabelky vždy patrili k obrazu ženy na pláži, no rovnako ako minulý, tak aj tento rok sú absolútnym must-have kúskom!

3. Šatka vo vlasoch

Krásny a veľmi elegantný detail, ktorý podčiarkne celý outfit sa týka opäť vlasov. Hodvábna šatka na chvoste pôsobí žensky a dodáva vzhľad ženy, ktorá si užíva leto na pobreží Francúzska!

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista