Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Možno si hovoríš, že ťa už nič neprekvapí. V intímnom živote sa cítiš byť sama sebou a milovanie považuješ za skvelé. Avšak, myslí si to aj tvoj partner?

V dnešnom článku ti predstavíme 7 tipov na to, ako z vášho milovania urobíš zážitok, na ktorý len tak nezabudne. Zmeň sa na perfektnú partnerku, ktorá vie vyhovieť aj náročnejším nárokom.

Dokonalé telo alebo sebavedomie?

V posteli nie je dôležité to, aké máš telo, no to, čo z teba vyžaruje. Chlap si oveľa viac užije s*x so ženou, ktorá má pár kíl naviac a je sebavedomá, než so ženou, ktorá má síce postavu modelky, ale hanbí sa a chýba jej odvaha. Pokiaľ si myslíš, že si tvoj partner všimne celulitídu, strie alebo nafúknuté brucho, si na omyle. Vtedy ho zaujímajú úplne iné veci.

Pravidelné milovanie

Ak chceš dosiahnuť skutočne vášnivé milovanie, musíš byť s priateľom zohraná dvojica. Riešením je častý s*x. Keď sa budete milovať 1x do týždňa, len tak ľahko nezistíte, čo tomu druhému v posteli vyhovuje. Aby bola medzi vami iskra, snažte sa milovať minimálne 3x do týždňa.

Nehanbi sa hovoriť ako z filmu pre dospelých

Pomenuj veci ich pravými názvami. Nehovor v hádankách, ale buď otvorená. Nemusíš hneď nadávať, no netvár sa pri intímnych veciach ako postrelená srnka. Mužovi sa páči, keď žena nemá zábrany predtým, aby veci pomenovala správne.

Striedaj polohy

Jedna poloha je nuda, ver tomu. Ani teba by nenadchne jesť jedno jedlo dookola. Vášnivé milovanie je o zmene polôh, použití hračiek, zviazaných rukách, prekrytých očiach, jazyku a mnohých iných. Nebuď obmedzená len na klasiku, pri ktorej nemusíš (teoreticky) nič robiť.

Pýtaj si, čo potrebuješ pre svoje uspokojenie

Veľký magnet na chlapov je aj to, keď žena vie, čo chce a po čom túži. Aby sa váš s*x premenil na vášnivé milovanie, tiež si to musíš užívať – nie len partner. Nehanbi sa a hovor o svojich potrebách. Či už to je partnerov jazyk tam dole, jeho ruky na tvojom citlivom mieste alebo iné dráždenie.

Nezabudni používať ústa a jazyk

Očný kontakt je veľmi romantický a potrebný (pre prehĺbenie puta), ale nie je nutný. Vášnivý s*x si vychutnáš aj vtedy, keď partnerovi nebudeš vidieť do očí a budeš ho bozkávať a lízať po celom nahom tele. Rovnako môže bozkávať on teba. Pokiaľ k nemu budeš otočená chrbtom, ľahko sa zhostí tvojho krku a šije.

Staraj sa o svoje nechty

Síce to neznie veľmi se*i, ale pravdou je, že dotyk je veľmi dôležitý – musí byť príjemný. Staraj sa o svoje nechty, maj ich vždy upravené a v ideálnej dĺžke. Vďaka tomu ich môžeš partnerovi zarývať do chrbta, no neublížiš mu tak, ako keby si mala dlhé „pazúry“. Alebo ho môžeš nežne škrabkať, až kým nebude mať husiu kožu a nepostaví sa mu. Nezabúdaj na to, že ak ich budeš zanedbávať, tvoje dotyky budú mať opačný efekt.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.