Photo by Roberto Nickson on Unsplash.com

Introverti sú typ ľudí, ktorý nie každý pochopí. Nie sú veľmi výreční, no majú neuveriteľný vnútorný svet a očaria ťa svojou dobrotou. Aké sú ich ďalšie kvality a prečo je život s introvertom zaujímavý?

Hovor, počúva ťa

Introvert je bútľavá vŕba, ktorá ťa vypočuje. Je úplne v poriadku, ak rozprávaš viac ty, ako on. Introvert ťa nikdy nenechá v problémoch a vždy ťa vypočuje, ver mi.

Milujúci

Ak miluje, tak miluje poriadne, no nie sebecky, ale úprimne a bezpodmienečne. Ak už sa introvert zamiluje, je to silné a tá osoba je výnimočná.

Je citlivý

Introvert je veľmi citlivý a rád sa so svojimi problémami popasuje sám. Svoje pocity a myšlienky vždy preberá do hĺbky, preto mu nemôžeš vyčítať, ak chce byť istý čas sám a popremýšľať nad svojim životom a správaním.

zdroj: pexels.com

Ber ho ako nedostatkový tovar

Introvert je veľmi milý človek, ktorý je síce svojský, no jeho vnútorný bohatý svet ťa úplne opantá. Introverta môžeš považovať za nedostatkový tovar a preto si ho naozaj váž.

Je oddaný

Láska a priateľstvo preňho znamenajú veľa. Ak si jeho priateľ, ver že ťa nesklame a nepodrazí. Oddanosť introverta je priam nepredstaviteľná a nemá problém, ak mu aj napíšeš o tretej v noci, že ho potrebuješ.

Milujú témy, ktoré majú skutočne zmysel

Nechce sa zhovárať len o počasí a otrávených dôchodcoch v mhdečke. Chce skutočné témy o živote, ktoré sú zaujímavé a vy nielen že stratíte pojem o čase, ale dozviete sa navzájom o sebe niečo nové a možno niečo aj pochopíte.

Majú radi samotu

Vďaka samote sa môžu zdokonaľovať a učiť sa novým veciam. Introverti sa milujú vzdelávať, učiť sa nové veci a podporovať nielen svoju kreativitu, ale aj celkový sebarozvoj. Taktiež aj tebe nechá priestor na tvoje sebazdokonaľovanie a nikdy ti nebude vyčítať, ak dáš prednosť dobrej knihe či seriálu pred masou ľudí.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating