Photo by mari lezhava on Unsplash.com

Hovorí sa, že ak ju stretneš, budeš to vedieť. Hovorím o spriaznenej duši. Niektorí veria, že ju máš predurčenú už vopred. Toto sú znaky, vďaka ktorým zistíš, či si našla svoju spriaznenú dušu na celý život.

Zmenili ste sa navzájom k lepšiemu. Máte obrovský vplyv na toho druhého a viete si poradiť. Vďaka nemu si sa stala lepšou osobou a má na teba výrazný vplyv.

Berieš ho ako rodinu. Ste viac ako len priatelia, milujete sa, no je to až rodinné. Nie je to také klasické zamilovanie sa. Je to niečo, čo nedokážete vysvetliť. Je to skrátka čarovné.

Máte pocit, že sa už poznáte dlhé roky. Pritom ste sa len pred nedávnom stretli.

zdroj: Photo by Ryan Young on Unsplash.com

Proste to viete. Cítite to tak a nemusíte sa o tom presviedčať a neustále pochybovať.

Vaše duše sa stretli v správnom čase. Keď ten správny čas príde, budete obidvaja pripravení. Spriaznené duše sa stretnú až vtedy, keď sú poznačené jazvami, no zahojené a pripravené opäť milovať.

Poznáte sa až príliš dobre. Poznáte svoje nedostatky, bolesti a zlé stránky. No oceňujete najmä tie dobré a vždy sa snažíte rešpektovať toho druhého. Ak sa vám niečo nepáči, porozprávate sa o tom.

Žiarlenie nehrozí. Viete, aký je ten druhý a viete, čo od seba čakať. Poznáte sa dokonale a dôverujete si, preto naozaj na žiarlenie nezostáva čas a energia.

Zdieľate také isté životné hodnoty a ciele. Vzájomne sa podporujete a viete o svojich snoch a plánoch. Máte spoločné vízie a veľmi podobné názory.

Dopĺňate sa. Je vám dobre v spoločnosti toho druhého a aj keď ste obidvaja ticho, ste spolu šťastní a vyhovuje vám to.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating