Vyvrcholenie nie je všetko

Príťažlivosť

Samozrejme, toto je základ dobrého s*xu. No nejde o telesnú príťažlivosť, ale o tú psychickú. Ani ty a ani tvoj partner nemusíte vyzerať ako z katalógu, no mali by ste sa navzájom priťahovať. Názormi, hodnotami, spoločnými cieľmi, komunikáciou alebo niečím, čo vás spája.

Dôvera

Tento bod je „varovanie“ hlavne pre ženy. Nemala by si ísť do postele s mužom, ktorému nedôveruješ. Mal by to byť zážitok plný nehy a lásky, nie nedôvery a strachu. Predtým, než sa s niekým vyspíš, by ste si mali dôverovať a malo by byť medzi vami utvorené intímne puto.

Zabezpečená ochrana

Pokiaľ vo vzťahu neplánuješ otehotnieť, mali by ste sa s priateľom chrániť. Buď ty, alebo on. Jednoznačne by ste to mali mať vyriešené ešte predtým, než si spolu užijete, pretože ak sa stane nehoda, môže ťa zastihnúť nepripravenú.

Zmysel pre humor

Tento bod je potrebný preto, aby si sa s partnerom vedela zasmiať na tom, keď sa vám v posteli stane nejaký trapas. Trapasy sú bežné a dejú sa každému páru na svete. Nemôžeš mať preto muža, ktorý ťa nepekne vysmeje a bude z teba znechutený. Mali by ste mať spoločný (rovnaký) zmysel pre humor a zasmiať sa na tom obaja.

Láskavosť

To je to, čo tento svet potrebuje najviac. Pokiaľ pôjdeš do postele s mužom, ktorý je necitlivý a sebecký, nikdy to pre teba nebude pekný zážitok. Mala by si si hľadať muža, ktorý je láskavý a milý, aby si z milovania nemala traumu.

Ak máte tieto veci spoločné, s pokojným svedomím sa môžete oddať túžbe. Možno ale patríš medzi hanblivky, no aj napriek tomu chceš byť v posteli bohyňou. Stav na náš starší článok, takto sa zaručene uvoľníš aj ty. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating