Keď kvôli motýlikom v brušku len slepo nasleduješ svoju naivitu.

Často v mene lásky nevidíme veci také, aké v skutočnosti sú, nahovárame si, obhajujeme svoje správanie, odpúšťame drahej polovičke a prekvitáme naivitou. Snáď už každá žena bola beznádejne zamilovaná a jej láska neopätovaná.

Niektorí muži sa občas správajú veľmi zvláštne, až sú nakoniec všetci na svete ,,rovnakí hajzli“. Nuž, stretávať sa treba aj s vyspelými jedincami, nielen s nevybujačenými honkotrtmi, ktorým láska a rešpekt nič nehovorí. Skús si na základe tohto výkladu vyselektovať, s kým máš dočinenia. Chlap, ktorý má skutočný záujem, sa predsa správa úplne inak.

Neozve sa pár týždňov, a potom sa pripomenie, ako keby sa nič nestalo

Čo si myslí žena: On bol tak veľmi zaneprázdnený, chudáčik. Čo ak je to tajný agent, no nemôže hovoriť o svojich misiách alebo ho uniesli a hneď ako prvej napísal práve mne. Určite na mňa myslel celé dni a moje slzy boli úplne zbytočné. Bola som riadna vytočená, keď sa mi viac neozval, ale teraz už viem, že na to mal vážne dôvody.

Čo sa v skutočnosti deje: Pravdepodobne mu to s tou druhou nevyšlo alebo je to ten typ, ktorý si potrebuje hladkať ego a tak skúša, či sa žena ešte oňho stále zaujíma.

zdroj: pexels.com

Strávili ste spolu krásny večer a viac sa už neozval

Čo si myslí žena: Uponáhľali sme to, to je pravda, ale cítime to rovnako. Tá vášeň, tá láska! Teraz len testuje moju trpezlivosť, ak nie dnes, tak zajtra, alebo tak o 215 dní sa určite ozve a všetko bude fajn. Možno nie je teraz pripravený na lásku, zľakol sa vážneho vzťahu, veď takú babu ešte nemal. Bolo nám predsa spolu super. Myslím, že odchádzal veeeľmi spokojný. Viem, že ma má rád, cítim to.

Čo sa v skutočnosti deje: Potreboval si len vyprázdniť vajcia.

Pridal vašu fotku na internet

Čo si myslí žena: Vualá a teraz puknite od závisti, vy rajdy! On dal našu spoločnú foto na net, lebo my sme #couple#love#lifegoal#couplegoal#dalsiavporadi#laskanatyzden a takto verejne sme sa vlastne dali dokopy. Až priznanie vzťahu na internete znamená oficiálny začiatok vzťahu. No a čo, že ma celý večer nepočúval a pokukoval po iných. Je tam fotka? Je!

Čo sa v skutočnosti deje: Chcel vytočiť svoju ex, aby vedela, o čo prišla, ako mu je fajn, a ako rýchlo si vie nájsť za ňu náhradu.

zdroj: Photo by Jonathan Borba on Unsplash.com

Píše celé dni a noci a to je asi tak všetko

Čo si myslí žena: Prv ma chce poriadne spoznať, až potom ma pozve na kávu. A možno sa len bojí, že ho odmietnem. Chlapi to len ťažko vedia spracovať, no neviem, čoho sa bojí, veď vidí, že aj ja mám záujem. Nebudem naňho tlačiť, nech si nemyslí, že som nejaká stíhačka, no volať ho von prvá určite nebudem!

Čo sa v skutočnosti deje: Nuda, nuda a ešte raz nuda. Spravil si z nej bútľavú vŕbu, poradcu, veď sa musí niekomu vyrozprávať. A kto vie o ženách viac ako práve žena? Ak by mal skutočný záujem, už dávno by ju chcel vidieť osobne, takže ak to neprišlo ani po x mesiacoch, už to nepríde nikdy.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.