Silná žena sa rozlúči inak, pretože nie je len taká hocijaká žena. Nebude plakať dlho, nebude ťa viniť z tvojich predchádzajúcich chýb a nebude ťa nútiť zostať. Silná žena si uvedomuje svoju hodnotu a podľa toho sa aj riadi. 

Silná žena je individuálna bytosť, ktorá presne vie, čo chce a čo si zaslúži. Ona ti umožní odísť, pretože vie, že kto má byť v jej živote, tak bude a zostane bez toho, aby ho musela neustále držať. Bude rešpektovať tvoje rozhodnutie odísť, pretože chápe, že si zaslúžiš byť šťastný a preskúmať celý svet. Silná žena vie, že musí prežiť sama a nespoliehať sa na iných len preto, lebo nemá dobré obdobie a jej srdce bolo zlomené.

Silná žena si bude vždy pamätať tie nádherné časy, náklonnosť a pozornosť od ľudí, ktoré by sa nemali pýtať od druhých, pretože láska by mala byť jednoduchá a prirodzená.

Je to druh ženy, ktorý v skutočnosti chápe, že tí správni ľudia zostanú, a ak budú chcieť odísť, stretnú sa s novými ľuďmi. Vie, že každý koniec je nový začiatok a nebojí sa začať odznova. Tento druh ženy je unavený vtedy, keď stojí na mieste a nikam sa neposúva. Nikdy neľutuje to, čo urobila a svojich prehier a výhier si je vedomá. 

Je odvážna, no nie zranená. Vie však, komu veriť a čomu sa vyhýbať. Táto žena si je vedomá svojich nedostatkov a hodnoty a vždy bude držať svoje nádeje pri živote, nech sa deje čokoľvek. Tvoja neprítomnosť ju naučí o svojej vlastnej hodnote a nakoniec si uvedomí, že je aj tak hlavne sama.

Tvoja nepríjemnosť bude jej palivom, aby pokračovala vo svojich nesplnených cieľoch a snoch. Ona nebude len prežívať, ale dosiahne aj svoje sny. Silná žena odpúšťa a pokúša sa stále len o to najlepšie. Pokúsi sa presvedčiť, že urobila všetko pre to, aby si zostal, no aj napriek tomu si ju opustil.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.