Milujeme ich nadovšetko. Nevieme si bez nich predstaviť život, pretože väčšinu času nám robia radosť a práve kvôli nim cítime motýliky v bruchu a nesmiernu lásku v srdci. Ale občas sú to aj nervy, ktoré nám vrážajú červeň do tváre a vtedy by sme ich najradšej zaškrtili. Avšak všetko má dve strany. 

Každá sme si vyskúšala život s mužom, možno dvoma, v jednej domácnosti, ale je rozdiel bývať s otcom, ktorému nemôžeš nič povedať, len ho počúvaš, pretože chceš ísť večer von, a bývať s partnerom. Tie, ktoré už bývanie s partnerom zažili mi určite dajú za pravdu, že v mnohých ohľadoch je to skoro to isté.

Každý chlap má svoj zlozvyk, ktorý sa s ním vlečie niekoľko rokov a aj napriek neúmernej snahe ženy nikdy úplne nezmizne.

Väčšina z našich partnerov má však pár spoločných znakov, ako napríklad hádzanie ponožiek a spodného prádla na zem, vešanie uterákov a mikín po každom možnom nábytku, neodpratávanie si riadu po dojedení a ten najhorší z najhorších – chorobná precitlivenosť na svoje auto (na rozdiel od svojho bývania).

Nemôžme však všetkých hádzať do jedného vreca. Niektorí z nich si tie ponožky po týždni aj sami zdvihnú a odnesú do prania, občas pomôžu a umyjú riad, keď si už nemajú do čoho nabrať jesť alebo povysávajú, keď všade zrazu vidia naše vlasy, na ktoré sa tak radi sťažujú. Ale to sú muži. Je lepšie, keď je muž mužom, ktorý sa hrá s autom a nedbá tak na poriadok, akoby si mala doma chlapa bez mužnosti.

Všetko má dve strany. A aj napriek tomu, že majú svoje mínusy, majú mnoho svojich plusov a veľakrát by sme sa bez nich nezaobišli. Sú to predsa naše mužné polovičky, ktoré potrebujú vedieť, že sú mužmi, potrebujú byť od oleja, aby im stúpol testosterón.

Ach, je to s nimi naozaj ťažké, ale na druhej strane o to krajšie.

Všetky tie ponožky a spodné prádlo zdvihneme a aj napriek tomu ich milujeme. Robia nás šťastné, pretože sa starajú o náš blahobyt, nosia nám kvety a niekedy nám aj pomôžu.

Milujú nás také, aké sme, a preto by sme ich mali milovať takých, akí sú.

Im aspoň nepadajú vlasy a nemajú toľko make-upu či oblečenia.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.