Niekedy sa láska vyjadruje ťažšie, než by sa mohlo zdať. Tu je zoznam vecí, ktoré hovorí dievča, ak skutočne ľúbi chlapca, no nevysloví „milujem ťa“.

„Keď som s tebou, viem, že môžem byť sama sebou.“

Keď sa žena nemusí pred mužom pretvarovať, znamená to, že mu dôveruje. Vie, že by ju neponížil za to, ako sa správa. Rovnako ako on, aj ona mu verí a cíti niečo viac, ako len zamilovanie.

„Nikdy by som nechcela, aby sa ti niečo stalo. Dávaj si pozor. “

Strach je prejav toho, že žena má niečo veľmi rada. Ak to povie mužovi, znamená to, že ho má viac rada, než kamaráta. Takéto slová nehovoria ženy každému mužovi s ktorým sa stretnú.

„Som za teba veľmi vďačná.“

Slová ako „milujem ťa“ sa dajú vyjadriť aj takto. To, že žena povie, že je vďačná, ak má nejakého muža v živote, znamená, že o neho nechce prísť. Váži si ho a chce byť s ním čo najčastejšie.

zdroj: Photo by Lefteris Kallergis on Unsplash.com

„Už sa na teba veľmi teším.“

Nedočkavosť je prejav zamilovania. No tento prejav nemusí zmiznúť ani po čase, ak je láska dostatočne silná. Žena nemusí hovoriť každý deň mužovi ako veľmi ho miluje – môže mu to aj ukázať. V tom, že bude natešená, ak sa stretnú.

„Chápem ťa a rozumiem ti.“

Nie, nemám na mysli také plytké vyslovenie týchto slov, keď žena chce, aby bol muž ticho. Mám na mysli skutočné pochopenie toho, čo muž robí a chce. Žena ho skutočne miluje, ak mu nechá priestor na svoje veci a podporuje ho v snoch.

„Už by som o teba nechcela prísť.“

Načo by to hovorila žena niekomu, koho nemá rada a nemiluje ho? Poznáš to aj podľa samej seba, ak si s niekým skvele rozumieš a máš ho rada, nechceš o neho prísť. Nevieš si predstaviť, ako by vyzeral tvoj deň bez neho.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.