unsplash/Kyle Broad

Nieže by boli títo ľudia od kostí zlí, to platí aj pre znamenia zverokruhu, len jednoducho majú k tomu väčšie sklony, byť zákernejší ako druhí. Samozrejme, dá sa aj s týmto pracovať, len to človek musí chcieť. Pohodlne sa usaď a spoznaj tie najzákernejšie znamenia zverokruhu vôbec. TOTO sú oni!

Ryby

Prekvapenie, že áno. Znamenie, ktoré je na jednej strane považované za emotívne a naivné, vie pekne rozprúdiť krv aj svojou zákernosťou. Práve kvôli svojej milej tvári je toto znamenie zverokruhu tak nebezpečné. Taktiež dokáže ublížiť viac, ako by si čakala. A najväčšia čerešnička na torte je, že Ryby majú toľko drzosti v sebe, že ti do očí budú tvrdiť, že všetko to zlé, bolo v tvojom najlepšom záujme. To dokáže poriadne nahnevať. Nenechaj sa oklamať. Ak náhodou patríš k tomuto znameniu aj ty, vyhýbaj sa provokáciám.

Baran

Podstata Barana spočíva v tom, že za všetkým sleduje svoje záujmy a nezáleží mu na tom, či niekomu ublíži alebo nie. Nepozerá dokonca ani na svojho najlepšieho kamaráta, keď vie, že by mohol niečo získať. Ide si tvrdo za tým, čo je pre neho najvýhodnejšie. No a preto dokáže byť Baran maximálne zákerný. Jeho túžba po tom, aby niečo dokázal je silnejšia, ako to, že by sa pokoril a nesledoval len svoje záujmy.

View this post on Instagram

#112 #sad

A post shared by Lan Thảo (@lanthao_811) on

Panna

Pozor si dávaj aj na Panny. Tie zakrývajú svoju zákernosť pod maskou jemnosti a zdvorilosti. Rovnako ako Baran, aj Panna keď po niečom zatúži, ide si za tým tvrdo, kým to nedosiahne. Pri plnení svojich cieľov nepozerá ani do ľava, ani do prava. Preto ti môže dosť dobre pokaziť deň. Skrížiť im cestu? To nie je najlepší plán. Ak tam budeš stáť, pocítiš poriadnu dávku zákernosti od Panny.

Škorpión

Činy tohto znamenia zverokruhu ťa môže poriadne zabolieť, najmä vtedy, ak sa nebudeš správať podľa jeho predstáv. Vtedy dokonca Škorpión nehladí ani na členov svojej rodiny. Ako u predošlých znameniach, tak aj pre toto sú vlastné zájmy nad všetko. Možno úprimná konverzácia by bodla a otvorili by sa mu oči.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy