Photo by Ryan Jacobson on Unsplash

My, ženy, máme veľmi dobrý šiesty zmysel. Najmä, ak ide o veci týkajúce sa vzťahov. Teda, konkrétne, ak máme pocit, že sa s naším partnerom deje niečo „čudné“. Podozrenie z nevery si môžeš ľahko potvrdiť či vyvrátiť. Ak robí niektoré z nasledujúcich vecí, rozhodne niečo skrýva!

– Dáva si dobrý pozor na to, aby si nemala jeho telefón na dosah. Nepoznáš jeho heslo, a aj keď áno, nemáš šancu sa mu doň pozrieť, keďže si „chráni“.

– Ak sa k nemu aj dostaneš, nájdeš tam vymazané hovory a správy. Prečo si nenecháva  žiadnu históriu v mobile?

– No a keď sme pri tých telefónoch (ktoré sú inak skvelým dôkazovým materiálom), viackrát si ho nachytala pri tom, ako niečo píše, keď nie si v jeho blízkosti. A keď mu niekto volá, dá si od teba dostatočný odstup.

– Čoraz častejšie a čoraz dlhšie sa niekde „zdrží“, aj keď to doteraz nerobil. Raz musí ostať dlhšie v práci, inokedy bolo v obchode veľmi veľa ľudí. Potom potrebuje kolega pomôcť s niečím doma, či znova zabehnúť do autoservisu. Aspoň raz týždenne je niekde, kde ho nenájdeš a ani nemôžeš zistiť, či tam skutočne bol.

– Jeho správanie sa ti zdá čudné. Vyzerá byť nervózny, vybuchne pre hlúposť a o malú chvíľu sa ti ospravedňuje, rozpráva sa s tebou menej, a o vaše intímne chvíle už nemá taký záujem, ako to bolo pred pár mesiacmi. Alebo práve naopak – správa sa až príliš milo a pozorne. Čo tým chce zamaskovať?

– Kým mu inokedy trvalo niekoľko hodín, kým sa dostal po príchode domov do sprchy, teraz tam beží hneď. Žeby si nemala zacítiť cudzí parfém?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating