Unsplash/Hannah Busing

Síce nie je stanovený nikde presný limit porozchodovýh depresií, ale určite si si aj ty všimla, že niekto sa vie cez to povzniesť rýchlo a niekomu to trvá celú večnosť.

Rovnako ako všetky sklamania a pády, nás aj rozchod posunie iba vpred a pripraví na toho pravého, s ktorým prežijeme zvyšok života. Áno, v tom momente vidíme všetko negatívne a nevidíme svetlo na konci tunela, ale čas hojí a ukazuje, že všetko má svoj zmysel.

Ak patríš k týmto znameniam, netráp sa. Možno ti bude trvať dlhšie preniesť sa cez neho, no ver mi, bude to stáť za to!

Býk

Problém tohto znamenia zverokruhu je, že akýkoľvek, už i začínajúci zväzok, vidí ako doživotný. Vo svojej podstate je to veľmi romantické a zmyselné znamenie zverokruhu, ktoré miluje vzrušenie.

Keď niekoho miluje, tak poriadne a iného vo svojom svete nehľadá. Keď však príde na nezhody a napokon rozchod, veľmi ťažko to vie pochopiť a zmieriť sa s tým, že cesty sa už jednoducho rozdelili.

Rak

Veru, aj Rak sa do tohto zoznamu radí. Obáva sa rozchodu najviac na svete a predstavuje pre seba samého tú najhoršiu nočnú moru. Ale to je život, kým stretneme toho pravého, počas našej cesty môžeme stretnúť kadekoho a kadečo.

Samozrejme, že začať si teraz s každým nemá zmysel. Ale rozchody majú svoj význam. Aký? No napríklad taký, že nám ukáže, čo nechceme. Takže drahé Ryby, hlavu hore a žiadne obavy, rozchod nie je koniec sveta.

Ryby

Pre Ryby láska predstavuje milovať celým srdcom! A takto má byť. Avšak nedokázať sa vzdať vzťahu aj na úkor svojho šťastia, tak to už nie je správne. Môže trvať aj roky, kým úplne zabudnú.

Najlepšie, čo môžu urobiť je, že nachvíľku ostanú samé a začnú sa venovať len sebe. Ponoriť sa do vlastných myšlienok a nájsť skutočný zmysel života. Koniec jednej etapy znamená začiatok tej druhej a lepšej.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy