Photo by Hian Oliveira on Unsplash.com

Nezáleží na výzore a ani na postave, drahá.

Reálny život už dávno nie je o tom, kto je krajší alebo chudší – vyšší alebo má lepšie známky. Teda, ten skutočný život. Taký, kde je úprimnosť a láska. Kde sa nikto nehanbí byť sám sebou a všetci vedia, že nikto nie je dokonalý.

Nezáleží na tom, akého priateľa si nájdeš, ak ťa bude ľúbiť a ty budeš ľúbiť jeho. Každý človek má iný vkus. Možno sa tvojej kamarátke páči, ak je jej priateľ galantný. No tebe sa možno páči, ak je starostlivý a má rád deti.

Vkus je každého osobná záležitosť a možností je veľa.

View this post on Instagram

L💘VE this magical shot by @devotedandwild 📸

A post shared by THE WEDDING BLISS (@theweddingbliss) on

 

 

Nemôžeš sa dívať na to, čo hovoria ostatní. Že im sa tvoj priateľ nepáči alebo im niečo na ňom nesedí. Ty s ním tráviš najviac času a sama ho poznáš lepšie, ako tvoja rodina.

Ak si nájdeš niekoho, kto má hnedé vlasy, blond vlasy alebo čierne vlasy, všetkým ostatným to môže byť jedno, ak ťa ľúbi.

Ak si nájdeš niekoho, kto ťa chce robiť šťastnou, všetko ostatné stratí zmysel. Zabudneš na svoj pomyslený zoznam toho, čo musí mať. Bude ti stačiť, že je tu a že ti dáva lásku.

Drahá, nedívaj sa na ostatných a randi s kýmkoľvek chceš. Ak si myslíš, že je to správne, nemáš čo stratiť, len získať alebo sa poučiť. Nezaručujem, že ten pravý bude robiť všetko tak, ako má, no dávam ti moje slovo, že sa bude snažiť.

Nevzdá to pri prvej hádke a nedorozumenia si bude chcieť vydiskutovať.

No nesmie ti ublížiť. Máš slobodu, no srdce máš len jedno. Ty sama si vyberáš, kto bude tvoj budúci partner, no rovnako si vyberáš, koho pustíš do svojho srdca a komu ho dáš.

Buď opatrná pokiaľ ide o lásku, pretože je krásna, no nepredvídateľná.  

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating