Photo by Emma Bauso from Pexels

Dôvodov na to, aby sa s tebou chlap rozišiel, môže byť množstvo. Od „bežných“ vzťahových nezhôd až po veľké a neprekonateľné problémy. Osobitnú kategóriu tvoria dôvody, ktoré sa dajú popísať ako „od tejto ženy utekaj“. Ak nasledujúce 3 veci robíš aj ty, určite budú kameňom úrazu aj v tvojom vzťahu.

Frajerka stíhačka?

Kde si bol, s kým si bol, kedy si prišiel, urob toto, nerob tamto, zakazujem ti, ak to nespravíš, tak, … Tak počkať, si jeho partnerka alebo matka? Vzťah je o dvoch ľuďoch, ktorí sú si rovnocenní, nikto nemá právo sa nad toho druhého vyvyšovať a riadiť mu život.

Keď si budeš myslieť, že si také veci po čase už môžeš dovoliť, si na omyle. Jedného dňa stratí nervy a trpezlivosť, a dá ti zbohom. Plač ani prísľub, že sa niečo zmení, ti viac nepomôže.

Keď stratíš záujem

A to v rôznych oblastiach. Muž sa zamiluje do ženy vtedy, keď mu sedí jej povaha. Ak však po čase začneš strácať záujem o veci, ktoré vás spájali, o aktivity, ktoré ťa kedysi zabávali, či napríklad aj vlastný výzor, v jeho očiach začneš strácať tú iskru, ktorá tam kedysi bola.

Keď ťa naozaj miluje, nebude mu nič z toho vadiť, no ak si to robila na začiatku len preto, aby si ho dostala, a teraz sa odhalí tvoja „ozajstná tvár“, nemôžeš očakávať, že s tebou ostane.

Keď sa budeš správať ako pubertáčka

Neustále ti niečo vadí, si náladová, rozmaznaná a tvoje správanie má od dospelej partnerky na míle ďaleko. S takýmito dievčatami robia muži iba jedno. A hneď potom im povedia maj sa. Keď túžiš po ozajstnom vzťahu, musíš sa adekvátne k tomu aj správať.

Muž chce do života ženu – stabilnú partnerku, nie dievčatko, ktoré sa nevie vmestiť do kože, a od ktorého sa dočká iba vysávania energie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating