Možno si si aj ty už všimla, že niektoré baby sa len usmejú na chalana a už sú z nich paf. A možno aj ty máš ten „problém“, že nie a nie vzbudiť taký záujem u opačného pohlavie, po ktorom tak túžiš. Jasné, nie si ani prvá, ani posledná, ktorá by chcela byť múzou muža, ktorá by chcela byť práve tou, za ktorou budú milí páni šalieť aj o polnoci. Je to príjemný pocit byť obletovanou. No ale prečo iným ženám to ide o čosi jednoduchšie a iným zas nie?

Dôležité je uvedomiť si, že nie všetko, čo vyzerá na prvý pohľad dobre, je v skutočnosti fakt dobre. Nie vždy je záujem muža „čistý“. Žena, ktorá pôsobí dostupne a vlastne sa tak aj správa, no samozrejme, že spätná väzba mnohých mužov je, že jej bude venovať pozornosť.

Ale nie je to kvôli tomu, že si teraz s ňou plánuje budúcnosť, ide len o krátku chvíľku užitia si, keď dostane, čo chce, rovnako tak aj odíde bez slov. Preto sa ti môže zdať, že iné ženy majú mužskej pozornosti až až, ale ako sme vyššie spomínali, je potrebné si uvedomiť fakt, prečo je tomu tak.

Muži sú proste raz takí, okej, nie je to hejt na nich, ale proste to robia. Keď vidia voľnú sukňu, bežia za ňou a tie pravé dámy, ženy, ktoré majú v sebe isté hodnoty a morálne pravidlá, tie idú na chvíľku bokom. No vedz, že keď sa muž rozhodne, že je čas si založiť rodinu či začať si niečo seriózne, potom len uvidíš komu bude venovať pozornosť.

Takže, ak máš momentálne pocit, že si nevieš nájsť muža, nie je to preto, že by si bola horšia ako iné, len muži vidia, že ty si iná, nie chvíľková bábika, preto vedia, že na teba nemajú a nedostanú ťa tak ľahko.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.