Muži vyslovene neznášajú ujačané, vulgárne ženy, ktoré musia byť silou-mocou stredobodom pozornosti. To však nie je všetko. Podľa portálu tapoos sa im toho na ženách nepáči oveľa viac.

O niektorých veciach, ktoré muži na ženách jednoducho „nemusia“, ste určite už počuli. Iné vás možno prekvapia. Možno vám tieto priznania mužov pomôžu pozrieť sa na seba samé s určitou dávkou sebareflexie. A aj to vám môže pomôcť pohnúť sa dopredu. 

Pri niektorých bodoch sa pousmejete, iné vás vydesia. No aj také sú niekedy ženy.

Snaha za každú cenu zaujať

Určite aj vy poznáte aspoň jednu predstaviteľku nežnejšieho pohlavia, ktorá ustavične jačí, denne vešia na sociálne siete milión príspevkov, no napriek tomu ostáva (nedobrovoľne) sama. Môže za tým byť aj prílišná snaha zaujať.

Nedostatočná hygiena

Tento bod nemusíme ďalej rozvádzať. Ak chýba elementárna hygiena, pravdepodobne to odradí každého chlapa. Samozrejme, že to platí aj naopak.

zdroj: Photo by Erick Lee Hodge on Unsplash.com

Nechty ako klaun

Kadejaké „geláče“ nám môžu pomôcť udržať si pestované ruky, avšak ani s ornamentami a farebnosťou to netreba preháňať. V jednoduchosti je krása. A to aj v prípade umelých nechtov.

Umelo nafúknuté pery

Mnoho žien v snahe vyzerať čo najlepšie podstúpi procedúry, ktoré z nich urobia nepodarenú verziu káčera Donalda. Muži však radšej dajú prednosť prirodzenosti a nie umelohmotnej bábike. Chvalabohu, že je to tak.

Fajčenie

Ak je partner silným fajčiarom, pravdepodobne mu nebude vadiť, ak si zapáli aj jeho partnerka. Ak však muž nenávidí cigaretový dym, fajčiarkam sa bude vyhýbať širokým oblúkom.

zdroj: Photo by Anastasia Vityukova on Unsplash.com

Ako tortička

Pastelové, ružové a trblietavé farby, ktoré sú na nerozoznanie od tortovej polevy, sa hodia skôr dievčatám do materskej škôlky a nie dospelej žene. Buďte samé sebou a infantilnosť zahoďte do koša.

Komunikácia

Možno vám debata cez internet ide skvele, no potom zistíte, že tvárou v tvár novému partnerovi si nemáte čo povedať. Preto nie je od veci stretávať sa s ľuďmi aj mimo virtuálneho priestoru. Inak načisto zabudneme, na čo máme jazyk.

Trošku tichšie, prosím!

Niektoré ženy vedia zo seba vylúdiť poriadne decibely. Pevne veríme, že to nie je váš prípad. Ujačanosť a sústavný krik nikomu neprinesú žiadne body k dobru. Na to by sme nemali zabúdať.

zdroj: Photo by Jeremy Cai on Unsplash.com

Nemajú vlastný život

Ak sa život ženy točí len okolo jej „macíka“, partner sa môže cítiť pod poriadnym tlakom. Treba sa stretávať aj s ostatnými a nebáť sa žiť svoj život. Partner by sa nemal stať jeho jediným zmyslom.

Neustála negativita

Ak patríte k ľuďom, ktorí preplávajú celý oceán, len aby niekomu oznámili nejakú negatívnu správu, niečo s vami nie je v poriadku. Svojím postojom ubližujete predovšetkým sami sebe, a túto neustálu negativitu prenášate aj na svojho partnera. Nebolo by od veci popremýšľať nad zmenou životného postoja.

Ostatné ženy sú pre vás sokyne

My, ženy, by sme mali ťahať za jeden povraz. Nie každá, ktorá sa mihne okolo, vás môže ohroziť. Skúste druhých prijímať s otvoreným srdcom. Rozšírite si tým svoje vlastné obzory.

Neustále urážanie sa

Žiaden muž nevie čítať myšlienky. Preto, ak máme nejaký problém, mali by sme sa naučiť v prvom rade o ňom komunikovať. Ak si budeme myslieť, že si to partner „domyslí,“ nevyhneme sa obojstrannému sklamaniu.

zdroj: tapoos

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.