elitedaily.com
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Nepredstieraj, že netúžiš po tom, aby som ťa pobozkala. Vieš, tak poriadne. Na ústa. S jazykom a so všetkým ostatným, čo k tomu patrí.

Poznám ťa, a teda dobre viem, že sa ideš zblázniť, keď ti hryziem do dolnej pery a rukou sa ti prehŕňam vo vlasoch. Keď ťa škrabkám na chrbte a ty cítiš môj horúci dych na svojom krku. Viem, že sa v tebe prebúdza zviera, keď stláčaš moje stehno a pritom sa snažíš ubrániť bozkom smerujúcim k tvojej hrudi.

photo: favim.com
zdroj: photo: favim.com
photo: favim.com

Tak teda nechápem na čo čakáš. Prečo sa na mňa len tak pozeráš tými svojimi očami a pritom sa nežne usmievaš. Možno sa chceš hrať, že si niekto iný. Že si lepší ako ostatní. A že ti nejde len o to. Ale o mňa. O lásku. O pocit, ktorý zažiješ len raz za život… A pritom nevieš, že ja nechcem lepšieho od ostatných. Minimálne nateraz nie. Tak buď im na chvíľu trošku podobným. Dnes buď tým zlým chlapcom, po ktorom aspoň  zatúži každá žena…

A ukáž mi, že po mne túžiš. Daj mi pocítiť ako veľmi ma chceš. A že sa trasieš kvôli tomu, aby si sa ma mohol dotknúť. Hladkať. Aby si ma mohol mať. Proste sa mi neboj ukázať, čo robí s chlapom túžba. Pevne ma chyť a nedaj mi veľa priestoru na vymýšľanie. Jednoducho mi daj pocítiť, že si muž.

Len sa so mnou nehraj. Veď vieš, že táto hra nemá víťaza. Hoc mne nevadí prehrať. Hlavne, keď si cenou útechy práve ty. Ale píš si, že mi z teba nestačí len nejaký kúsok. Veď ma poznáš. Vieš, že musím mať proste všetko, a keď to mať nemôžem, tak potom nechcem nič. Takže ťa chcem celého. Od hlavy až po päty. Dnes patríš jednoducho mne. Veď som tu iba ja a si tu iba ty… Tak vieš čo to znamená?

photo: weheartit.com
zdroj: photo: weheartit.com
photo: weheartit.com

No tak vnímaj ako sa chvejem, keď položíš ruky na moje boky. Tak rozumej signálom. Všetkým tým, ktoré vysiela moje telo. To telo, ktoré tak túži po tom tvojom. To telo, ktoré prestáva aj dýchať, keď je s tebou. Zabudni na svet, zabudni na to, čo sa vôkol deje. Venuj sa len mne. Veď patrím len tebe. Tak to využi. Využi tú slabosť, ktorú pre teba mám. Využi tú slabosť, ktorú ako žena v sebe skrývam.

Tak pochop už konečne na čo myslím. Pochop, že ťa chcem. Tu a teraz.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating