unsplash.com

Je to človek, ktorý má úžasné srdce. Nemusí mi každý deň dokazovať slovami ,,Ľúbim Ťa“ , že to tak je, pretože to viem. Už len jeho správaním, skutkami, úprimným smiechom a tým všetkým, čo pre mňa robí. Zbožňujem ho viac ako kohokoľvek iného. Je mi jedno, kde sme a čo robíme. Stačí mi to, že som s ním. Dokážem sa naňho pozerať niekoľko minút a dokázala by som to aj niekoľko hodín. To, ako rozpráva, ako sa mu po každej vete, ktorá je svojím spôsobom vtipná, nezasmejú len pery, ale aj tie krásne modré oči, do ktorých pohľad ma robí šťastnou, že mám pri sebe niekoho tak skvelého ako je on. Možno nie je najúžasnejší muž na tejto zemi. Má chyby ako každý jeden z nás, ale našla som v ňom to, čo som potrebovala a čo som chcela.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: unsplash.com
Je to človek, ktorý ma vždy rozosmeje. Keď som naňho nahnevaná, keď nemám svoj deň a keď mi nič nevychádza tak je tu. Vždy s dobrým vtipom, ktorý ma donúti sa aspoň trošku pousmiať. Snaží sa ma robiť šťastnou. A vlastne nesnaží, on ma robí šťastnou. Aj keď si to on sám občas neuvedomuje. Keď je šťastný on, som šťastná aj ja. Nezáleží na tom, či sa mi pochváli s tým, že sa mu niečo podarilo, či si kúpil niečo čo chcel a má z toho radosť ako malé decko. Jednoducho som šťastná aj ja, aj keď to nedávam najavo.

Je to človek, ktorý mal byť v mojom živote. Prečo si to myslím? Pretože milujem každý jeden dotyk, ktorý preňho možno nič neznamená. Milujem jeho objatia a všetko s tým spojené.  Je mojou oporou a stál by pri mne aj keď možno nebudem najmilšia, aj keď to nebude so mnou jednoduché. Proste ho len chcem mať pri sebe a chcem, aby to cítil tak tiež.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: unsplash.com
Neviem, prečo sa tak náhle objavil v mojom živote, ale asi to tak malo byť.

Nechcem, aby tu bol len na pár mesiacov.

Chcem, aby tu bol navždy.

Či už ako môj frajer alebo ako môj kamarát.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating