Každý má v živote obdobie, počas ktorého si myslí, že všetky jeho činy  alebo situácie, do ktorých sa dostane sú úplne zbytočné a keby sa nestali, nič by sa nezmenilo. No toto je veľký omyl, pretože všetko má v živote zmysel a všetko sa deje z nejakého dôvodu. Či sa už skončí alebo začne vzťah, kamarátstvo či dokonca život.

Veľa z vás sa tu určite nájde, pretože som presvedčená, že sa to nedeje len vo filmoch. Tie často bývajú dokonalé, so šťastným koncom, krásnym a dojímavým príbehom a celkom jednoduchým rozuzlením.

unsplash.com
Poznám jednu veľmi dobrú radu. Vždy sa riaď citmi. Mozog je možno múdrejší, ako srdce.. ale mozog ti radí, čo je pre teba výhodnejšie. Srdce ti radí len to, čo naozaj chceš. Netreba to srdce podceňovať, vďaka nemu predsa žiješ, tak aj ži podľa neho. Občas ti srdce vraví, koho miluješ a koho máš milovať alebo koho si milovala. Srdce vie, kto je ten pravý partner pre teba, ale pozor! Aj srdce sa dokáže zmýliť a vie sa dokonca mýliť aj niekoľkokrát za sebou. Potom si však všimne niečo oveľa silnejšie čo doteraz nevidelo, a ide za tým. A tomu ty  nerozkážeš a dokonca tomu možno ani nepochopíš. Môžeš len ísť za tým alebo to skrývať. A ver či nie, skrývať lásku pred kamarátom by bolo pre teba veľmi ťažké.

Všetko sa totiž deje z nejakého dôvodu a tých deväťdesiat percent ľudí, ktorí sa šťastne zaľúbia, tak k sebe zjavne naozaj patria. Horšie sú na tom tí, ktorí sa nešťastne a jednostranne zaľúbia. Ak si to práve ty, nezúfaj. Niekde tam vonku na teba čaká ten pravý. Zahoď za hlavu lásku, ktorá láskou ani nie je a sústreď sa na to, čo príde, pretože čo má byť sa stane.

Tak si otvor srdce alebo zatni päste.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.